Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...komu ty Szamek tego ulepa zostawiłeś .... :decayed:

u teclawa

Opublikowano
  • Autor

a Heniooo nie jedzie z Kutna? Coś zaginal w akcji i sie nie odzywa...

Opublikowano

a Heniooo nie jedzie z Kutna? Coś zaginal w akcji i sie nie odzywa...

pisałem 2 strony wcześniej w temacie czy jedzie, ale tak jak mówisz Łukasz pewnie zaginął w akcji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

I jak, znalazłeś jakiś transport? Udanego wyjazdu i dobrej zabawy życzę :good:

Opublikowano

a to Lukasz nie lecisz do BT ?????

Opublikowano

I jak, znalazłeś jakiś transport? Udanego wyjazdu i dobrej zabawy życzę :good:

lece swoim :kox: jednak cuda się zdarzają :wink4: dzięki i wzajemnie :decayed:

Opublikowano

:drunk:

i pyk, za tych co zostali w łodzi

kachna,iza,misiek,kimi,bartuś,michał :> :> :> :>

DSC_9227.jpg

Opublikowano

noo dopiero co wróciłem :decayed: :decayed: :decayed:

impreza była :good:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________dorobiłem się grilla z RS'a :kox: :kox: :kox:

image.jpg

Łukasz a Ty już wróciłeś?

Opublikowano

oooo jesteście :decayed:

Opublikowano

oooo jesteście :decayed:

w końcu :wink4:

Bartek gdzie mi zrzuciłeś foty na pena? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jestem jestem, też dopiero do domu dojechalem, wcoraj w nocy do Torunia wróciłem z Kaska:)

Noo widze, że imprezka sie udala i zlot podobał?

Zapodaj jakies foty :cool1:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:46_________________________________________________Henioo w ogole był?

Opublikowano

było :good:

foty wrzucę jakieś później bo muszę dojść do siebie :gwizdanie:

Henioo nie wiem czy był, osobiście go nie widziałem, auta jego tez nie...

a na pomorzu jak tam? :kox:

Opublikowano
  • Autor

No na pomorzu też było grubo :kox:

co tak dlugo jechaleś? zostales jeszcze na jeden dzień dłużej?

Opublikowano

musiałem sobie jedną noc dłużej zostać bo nie byłem w stanie wracać :wink4: a wolałem nie ryzykować

śniegu dosypało z soboty na niedziele i jedna B7 w rowie wylądowała :thumbdown: byłem na letnich kapciach i jadąc do zakopca spociłem się jak nie wiem co :gwizdanie:

szkoda tylko że prawie wszyscy sobie pojechali w niedziele z samego rana i nie było żadnego przejazdu pod skocznie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

oo no to kichowo bo wspólny przejazd fajną zabawą był i ludziska się oglądali za sznurem audiczek;)

Czytałem, ze Hammer zaliczył ślizga do rowu. No ja też na letnich kapciach pojechałem, ale śnieg do Jarosławca nie dotarł, choć u nas w centrum i nawet w Gdyni napadało...

Opublikowano

no kicha, ale przynajmniej w parę aut jechaliśmy do BT

najważniejsze że jemu się nic nie stało :)

szykuj się jakoś w sierpniu na wypad do Łodzi bo Kimi coś będzie organizował :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spoko,bede miał na uwadze ;)

a jak tam auto? odzyskało dawną sprawność? wszystko bylo ok?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 18:59_________________________________________________kurde mialem Ci napisac,zebys mi oscypka przywiozł i zapomnialem :P

Opublikowano

puściły mi dwa węże przelewowe przy wtryskach bo założyli kto wie od czego, a ropa zrobiła swoje :thumbdown: na szczęście kachna musiała za potrzebą i tam gdzie się zatrzymaliśmy był jakiś warsztat obok i sprawa została opanowana :decayed:

skleroza w tym wieku? :kox:

Opublikowano
  • Autor

to nie skleroza a za dużo alko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.