Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

a wiesz że o tym nawet nie pomyślałem? :decayed: coś w tym pewnie jest :gwizdanie: poza tym chyba lepiej nie wnikać dlaczego go nienawidzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIENAWIDZE WAS :decayed:

masz coś do mnie? :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

... nie zwracaj Szymon na niego uwagi ......... :decayed:

jak tam pogoda w kutnie bo u nas od tygodnia + 22-25 C*.....LATO .... :JC_fan:

[br]Dopisany: Kwiecień 08, 2011, 17:53:56_________________________________________________zobaczcie jaki ma widoczek z kuchni .... :good::kox:

dff4e2827ef6b27fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mogę bo ciągle tu siedzi :naughty: :naughty: :naughty:

teraz jest ~ 9st. C i strasznie wieje :thumbdown:

usuń to zdjęcie bo mnie zaraz wkurzysz :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypych Ty masz widoczek w kuchni, a my mamy Kasztelana :tongue4::polew::drunk:

...ja mam widoczek i KASZTELANA ....jeszcze ze zlotu ....nie pisz więcej do mnie .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze :polew:

to wystaw jego furę na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

kto tam by kupił takiego parcha. przecież on piasek z plaży woził do ośrodka w Jarozławcu. 2 tony - nawalił po sam dach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam login i hasło Wypsia i od niego wchodze :polew:

to wystaw jego furę na sprzedaż :naughty: :naughty: :naughty:

kto tam by kupił takiego parcha. przecież on piasek z plaży woził do ośrodka w Jarozławcu. 2 tony - nawalił po sam dach :polew:

...tak tylko że na zlocie w Jarosławcu dwa dni w mojej furmance siedziałeś i słuchałeś muzyki i co chwila przyciszał i mówił (cytuje) ale za***ista furmanka nie to co moja i Bieńka padaka.... :cool1:

aaa zapomniał bym,Lukasera Bieniek sprzedaje swoja na części myślę że razem w hurcie byście dostali parę groszy więcej... :decayed::naughty:[br]Dopisany: Kwiecień 11, 2011, 19:10:41_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152653.255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pośpiewaj trochę :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 12:09_________________________________________________a tak w ogóle to wybierasz się teraz do łodzi na spota w niedziele? bo widziałem że pisałeś na łódzkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, przyjeżdza do mnie Kobieta, wiec jak nic na weekend nie wymyślimy,to może wpadniemy. Chociaz jak bedzie jakaś ładna pogoda,to może jakiś grillek nad jeziorkiem ze znajomymi sie zrobi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa w Jarosławcu sie nie dało, bo zimno,to teraz trza temat ogarnąć ;)[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 11:57_________________________________________________http://www.kiep.pl/944/snoop-dog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Lukasera nie dosyć że... jesteś jaki jesteś to jeszcze jesteś niewierzący...że to takich deszcz metalowy nie wytnie... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...