Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Sie tak Szamek nie śmiej, bo jak zobaczysz co to za rzecz i ile waży, to musisz sobie doliczyć 2litry do średniego spalania :D:polew:

...nie słucha Lukasery Szamek furmankę będziesz miał po programie to nie będzie tak źle,dasz radę... :decayed:

Lodówa w czwartek wyjeżdża do mnie i będziemy szukać furmanki... :kox::naughty:

ta przesyłka dojdzie do Tomka szybciej niż jakikolwiek kurier by miał ją dostarczyć :kox:

a Ty lukasera czasami po królewskiej tam nie paraduj w nie swoich rzeczach :naughty: :naughty: :naughty:

wypsiu a cytryna się sprzedała? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty Szymek za auto szukasz? rozejrzyjcie sie tam za ładną B7 1,9 tdi w rozsadnych pieniądzach :kox:

Lodówa jak sie wkur...wi to pozamiata tam marokanów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty Szymek za auto szukasz? rozejrzyjcie sie tam za ładną B7 1,9 tdi w rozsadnych pieniądzach :kox:

Lodówa jak sie wkur...wi to pozamiata tam marokanów :decayed:

Accorda VII :wink4: do tego jakby był jakiś mały piździ bąk w rozsądnej kasie to też bym przytulił :wink4:

a Ty kiedy szykujesz się na zakup B7? :kox:

Lodówa jak ich tam wszystkich ogarnie i posprząta to wtedy luksusem będzie tam jechać :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wypych mnie zaprosi to pojade, chociaż po Tomeksie pewnie znow nie bedzie sie do niczego nadawał ... tak jak po Jarosławcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek żółtek sprzedany ... :kwasny:...przed twoim przyjazdem powęszę trochę może się coś znajdzie... :cool1:

Jak Wypych mnie zaprosi to pojade

....Lukasera ty wyciągnij tą skarpetę z $$$ i przyjeżdżaj kiedy tylko chcesz ... :naughty:

Tomeks ten nie kastrowany knur...się wyłamał jak na razie pewnie ma zakaz na kolegów z forum... :decayed::naughty:

chociaż po Tomeksie pewnie znow nie bedzie sie do niczego nadawał ... tak jak po Jarosławcu :D

...to chyba szybciej po pobycie Lodówy .... :decayed:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamkowi to chyba za wcześniej wypucowałeś furmankę ..... :cool1:

...a po powrocie Szamka będziesz miał 4 fury do pucowania... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamkowi to chyba za wcześniej wypucowałeś furmankę ..... :cool1:

...a po powrocie Szamka będziesz miał 4 fury do pucowania... :naughty:

przed wyjazdem opierdoli ją jeszcze raz :naughty: :naughty: :naughty: a po powrocie ma generalne sprzątanie aut tj. mycie, polerowanie, pranie itd. :decayed:

wypsiu żebyś widział ile chłopak wkłada serca w tą pracę :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 09:38_________________________________________________wszystkiego najlepszego i poniedziałku mokrego :good:

a tak w ogóle to w piątek miałem bliskie spotkanie z sarną :bag::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawiłem k**estwo bo nie miałem jak jej zabrać, a i kogoś kto by pomógł też nie było :thumbdown:

w :a4fan: prawy przód rozwalony :thumbdown:

spodziewałbyś się że na azorach prawie na wysokości CPN'u z samolotem takie zwierzaki grasują? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie programem nacieszyles :gwizdanie:

Ostatnio sarna utkwiła w ogrodzeniu na tarnowskiego,wiec wszedzie można sie ich spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to co z przyjazdem jak furmanka skasowana Szamek.... :mysli:

...k**wa Lodówa nareszcie opuścił mnie i mój dom....prze c**j na płaskie dachy z niego.... :decayed::naughty:

a tak poważnie to trafiła się mu za***ista furmanka...1właściciel,wypasiona,serwisowana...itp...itd... :cool1:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/AudiA6?authkey=Gv1sRgCImAoanyxpbNkQE#

...aaa i Wesołych Świąt wam życzę ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie programem nacieszyles :gwizdanie:

Ostatnio sarna utkwiła w ogrodzeniu na tarnowskiego,wiec wszedzie można sie ich spodziewać...

dokładnie :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 08:47_________________________________________________

...to co z przyjazdem jak furmanka skasowana Szamek.... :mysli:

damy radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny allroadzik i quattro i tiptronic, pewnie 2,5 tdi, sprzedaj no ile go wyszła za to autko Eurasków? liczyliście ile akcyza wyjdzie i inne opłaty?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 10:00_________________________________________________Wypsiu ja nie wiem jak Wy tam święta obchodzicie,ale troche sie spóźniłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=FjFM-tYjmEQ#ws




http://www.youtube.com/watch?v=XlpiMYNPiAU#ws



:naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:14_________________________________________________

i jak ktoś ma odwagę to jeszcze:



i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd on jest, ale jeśli byłby w kutnie to pewnie na portalach kutnowskich byłoby już o nim głośno :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie praktykujący,także nie wiem jakie ksindze w Kutnie są :gwizdanie:

W robocie nie mam dźwięku w filmikach,także dopiero wieczorem ogarne tego wariata :wink4:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 10:41_________________________________________________PS. Widzieliście nowe A9?

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.wiejski-tuning.pl/upload/images/tn_12547334301.jpg&imgrefurl=http://www.wiejski-tuning.pl/Audi-A9-Tuning,223f.html&usg=__ePFNmxAbAll72PTBYHhZG3Rjym8=&h=320&w=400&sz=25&hl=pl&start=2&zoom=1&itbs=1&tbnid=MjLKwSOb8ZEr-M:&tbnh=99&tbnw=124&prev=/search%3Fq%3Dwie%25C5%259B%2Btuning%2Baudi%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26biw%3D1259%26bih%3D844%26tbm%3Disch&ei=Cym5TdemDo7HswbVu5jrAw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze go nie słyszał, a już wie że wariat :kox::polew: :polew: :polew:

W robocie nie mam dźwięku w filmikach

do roboty :bicz: :bicz: :bicz: a nie forum :naughty:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:07_________________________________________________lukasera kupujesz A9 zamiast B7 ? :decayed:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:09_________________________________________________http://www.kiep.pl/238/co-znacza-literowe-oznaczenia-biustonoszy :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 08:35_________________________________________________

OGŁOSZENIA PARAFIALNE :polew: :polew: :polew:

Czwartek 23-Czerwiec-2011 : Dzień Ojca

... JAK TO MÓWIĄ "KAŻDA OKAZJA JEST DOBRA" :wink4:

pewnie liczysz na duuuuużo prezentów od swoich pociech? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...