Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

siemata :hi:

Szamek za RS wyliczyli mi ten j**any podatek drogowy + ubezpieczenie oczywiście tylko 0C 2300e rocznie :wallbash: ;(

co za afrykańskie zwisy gdzie do c**ja..... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był plan i poszło się wszystko je..... :cool1:

śmigam nadal peugeotem a B6 stoi nie użyteczna.... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie ten weekend nie bedzie,ale zgadamy sie jeszcze.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:04_________________________________________________Na piątkowy wieczór !!! zoba jaki kamikaze :naughty:

w takim razie się jeszcze zgadamy :good:

będziesz miał takie schody do nieba? :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 12:03_________________________________________________

siemata :hi:

Szamek za RS wyliczyli mi ten j**any podatek drogowy + ubezpieczenie oczywiście tylko 0C 2300e rocznie :wallbash: ;(

co za afrykańskie zwisy gdzie do ch***..... :confused4:

:shocked: :shocked: :shocked: no to kórwa nieźle, nic Ci nie wypaliło z tego co gadaliśmy? :mysli:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

B6 stoi nie użyteczna.... :angry:

to jak z tym motorem? :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... opchnę Ci całą za cenę silnika :naughty:

....to będzie według cen BE jakieś 7500 euro.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... opchnę Ci całą za cenę silnika :naughty:

....to będzie według cen BE jakieś 7500 euro.... :decayed:

za tyle ją oddasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu a co z tą VW-mania? :mysli:

jak to co jedziem :kox:

a tam były jakieś zapisy, wpłacanie kasy tip. tylko gdzie ten wątek jest bo nie mogę go znaleźć :decayed: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 13:31_________________________________________________dobra już mam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowe wozidło moich dziewczyn ale i tak ja nim przeważnie śmigam.... :naughty:

- rok 1998

- motorownia 1124 i całe 60 KM

- elektryczne szyby

- 2x pp

- wspomaganie

nowe opony,akumulator po wymianie rozrządu oleju VALVOLINE filtrów i hantli .... :kox:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/106?authkey=Gv1sRgCPy8sI3P-Zy4nQE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupił czerwoną strzałę bo jak jeździł audicą to za***rdalał za szybko i na laski nawet nie miał kiedy popatrzeć :naughty: :naughty: :naughty: a teraz powolne pyr pyr, zimny łokieć, disco w polu i te sprawy :kox: :kox: :kox:

a tak ogólnie to ładne autko i gabarytowo pasuje do miejsc gdzie się poruszasz :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 20:28_________________________________________________co tu taka cisza?! :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cisza,nie widzisz Szamek ile jest postów najebane na kutnowskim przez Lukasere .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic na to nie poradze, kiedyś regularnie wrzucałem ogłoszenia na portalach lokalnych z zaproszeniem do klubu. Ozdew był jednego kolegi,ale chyba napisal z 2 posty i zamilkł, podobnie jak Henioo, Fipomat czasem sie odezwie ale tez bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne bo przecież w naszym rejonie jest sporo ludzi co interesuje się motoryzacja i ujeżdżają audice .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powtórka życzeń dla lukasera bo ta strona zginęła ,była dzisiaj przywracana baza danych :rolleyes:

to Najlepszego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...