Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Szamek co ty odpierdalasz nie dosyć że tu jest tak mało postów to jeszcze wykasowałeś .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek w B7 Olo usunął PDFa :mysli:..... bo antonio już jest po zabiegu ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek co ty odpierdalasz nie dosyć że tu jest tak mało postów to jeszcze wykasowałeś .... :cool1:

mówiłem żebyście pisali to była cisza, więc kórwa teraz proszę uważać :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 10:56_________________________________________________

Szamek w B7 Olo usunął PDFa :mysli:..... bo antonio już jest po zabiegu ... :cool1:

:good: od razu został wywalony :wink4:

za wycięcie zapłaciłem jak za cukier w pl :decayed: :decayed: :decayed:

wypsiu mówiłeś że antonio już jest po tym zabiegu :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukaser spóźnione życzenia urodzinowe : Sto lat !!! :gwizdanie: Kurde nie zaglądałem te kilka dni tutaj :wallbash:

No ja właśnie wegetuje w domu u siebie nad sprawkiem na poniedziałek :wallbash:

Hmm wybiera się ktoś od nas na letni w końcu?!

Na rozśmieszenie:)

100_100_1359821501_Zagadka_przez_siwex19_middle.jpg

100_100_792559412_Bitwa_Murzynow_przez_alfred77_middle.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na letni raczej nikt :kwasny:

ale prawdopodobnie na www.vwmania.pl

a tak była w 2010

jeśli masz ochotę to pisz do Gilego ... :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202480.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym pojechał,ale kasy ni ma... T-Mobile miało być takie pikne, ale niestety nie urwało...

Dziś opijałem ze znajomymi urodzinki,ale tak lightowo, bo bez kasi :(

we wtorek przyjezdza,to zaszalejmy ;)

Ogólnie to od sierpnia szukam pracy w Trójmieście i spadamy stąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasera Gili szuka pomocnika na budowę za wikt i opierunek.... :decayed:

a tak powarzenie to taka kicha jest w kutnie... :cool1:

ja odebrałem dopiero pierwszy zasiłek jeszcze nie cały bo za pół miesiąca i już zadzwonili że mają nową robotę i k**wa w poniedziałek jadę na rozmowę .... :wallbash:

mam nadzieje że będzie c**jowata propozycja i jej nie przyjmę,k**wa nawet nie dadzą posiedzieć w domku.... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci,że w kutnie tragedia... robota mnie wk***ia, ale nawet nie ma gdzie sie przeniaść. dojeżdzać do łodzi sie nie opłaca. Wybiore urlop, spróbuje odłożyć troche grosza, co by było na pierwszy miesiac wynajmu mieszkania i trzeba bedzie spróbować w 3Mieście. Kimi tam niedawno pojechał, zobaczymy jak jemu pójdzie. Chłopaki na pewno cos podpowiedzą gdzie znaleźć cos dobrego itp.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 11:27_________________________________________________PS na budowe to ja sie nie nadaje :P[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 11:28_________________________________________________Pozatym,żeby robić u gilego to jescze trzeba miec oczy dookoła głowy, zeby wypatrywać,czy chudy nic Ci nie odpier**li :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasera a jakiej roboty szukasz? :mysli:

wypsiu w Kutnie znaleźć teraz robotę to jakiś koszmar :facepalm:

sam osobiście myślę nad wyjazdem do Poznania tylko, że szkoła mnie tutaj trzyma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakaś dilerka albo drugi lokal jak na krzywej ... :mysli:

:decayed:

to już byś musiał wrócić do Kutna poprowadzić trochę interes i wkręcić nas w ten temat :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakaś dilerka albo drugi lokal jak na krzywej ... :mysli:

:decayed:

to już byś musiał wrócić do Kutna poprowadzić trochę interes i wkręcić nas w ten temat :naughty: :naughty: :naughty:

ja mogę dać wam namiary na kolesia co was pokieruje i wszystko załatwi za małą opłatą ......... :naughty::decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 19, 2011, 16:09:17_________________________________________________ http://www.ekutno.pl/?kutno=0&y=1&zoom=11219#11219

pan G.M.............. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że się nie piszesz na interes klubowiczów A4? :kox:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 16:13_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/gid,13523696,title,Auto-zawiniete-wokol-drzewa-3-zabitych-mocne-zdjecia,galeria.html?ticaid=1c838

nieźle musiał zapieprzać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że się nie piszesz na interes klubowiczów A4? :kox:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 16:13_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/gid,13523696,title,Auto-zawiniete-wokol-drzewa-3-zabitych-mocne-zdjecia,galeria.html?ticaid=1c838

nieźle musiał zapieprzać :gwizdanie:

Lol faktycznie nieciekawie to wygląda:/ Ej chłopaki jak wszyscy uciekniecie z Kutna i okolic to kto pociągnie to forum? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...