Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

...oooo widzę że na Kutnoskim coś się dzieje .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Szamek pewnie jeszcze chleje...narkoman jeden...bo nawet nie podziękował za życzenia..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za życzenia :hi::buziak:

:decayed:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:33_________________________________________________

...Szamek pewnie jeszcze chleje...narkoman jeden...bo nawet nie podziękował za życzenia..... :decayed:

:takiego: :takiego: :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 teraz zdrowa jak ryba :good: tylko mnie złapało jakieś przeziębienie :thumbdown:

...bo się lansujesz B7 wszystkie szyby opuszczone zimny łokieć,mokra głowa i disco polo na full :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 teraz zdrowa jak ryba :good: tylko mnie złapało jakieś przeziębienie :thumbdown:

...bo się lansujesz B7 wszystkie szyby opuszczone zimny łokieć,mokra głowa i disco polo na full :decayed:

zaraz po Tobie :kox: :kox: :kox:

Szamek jeździł po Krośniewicach i puszczał ten kawałek :polew:

Zimny Łokieć

ale przecież sam mi go poleciłeś i nagrałeś, więc nie wiem w czym problem i z czego zacieszasz :decayed: :decayed: :decayed:

:siema: kto od was leci na letniaka :mysli:

odpadam, jadę gdzie indziej popatrzeć na czubków :wink4:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 17:02_________________________________________________wypsiu a co z tą VW-mania? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja wczoraj walczyłem z zacierającymi się wycieraczkami z przodu. Powiem Wam, że masakra z powyciąganiem wszystkiego i jeszcze wieksza masakra,zeby to poskładać. Trzpień od str kierowcy miałem tak zapieczony,ze chyba z 2h sie meczyłem,zeby go wyjąć. Wszystko poczyściłem, przesmarowałem, założyłem i zonk... coś mi obciera jedno ramie cięgna o śrube i dziś powtórka z rozrywki:(

Jest jednak jeden dobry szczegół - wycieraczki już działają jak należy i nawet szybki bieg mi w nich powrócił:P

Jak narazie bilans strat to tylko nerwy i rozwalony palec :D

Ide dalej sie męczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłeś sprawę wycieraczek? :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 10:53_________________________________________________http://www.ekutno.pl/?kutno=0&y=1&zoom=11001

on jest jeszcze w Kutnie? :gwizdanie: bo mam pomysł... :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem, już sie chwaliłem na łódzkim nawet :P najebałem sie jak cholera i mam nadzieje,że więcej nie bede musiał tego dziadostwa rozbierać.

Księdza już chyba nie co wymysliłeś? :cool1:

EGRa kiedy u mnie czyścimy? byś mi pomógł co nieco, oczywiście nie za darmo :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już zrobiłeś to będzie git i nic nie będziesz już musiał rozbierać :wink4:

chcieliśmy z kumplami uj***ć się na zielono i iść do niego na kazanie :kox: :kox: :kox:

EGRa możemy ogarnąć nawet dzisiaj po południu tylko czy muszę sobie kierowcę załatwić? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie ten weekend nie bedzie,ale zgadamy sie jeszcze.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:04_________________________________________________Na piątkowy wieczór !!! zoba jaki kamikaze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...