Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szamek czytaj uważniej forum a nie tylko posty sobie nabijasz .... :decayed::naughty:

:siema:poldasy..... :decayed:

od środy upalam 420 konną scanie ale kufa tylko jeszcze przez tydzień :wallbash: ;( ....[br]Dopisany: Czerwiec 26, 2011, 19:43:35_________________________________________________aaaa zapomniałbym oto i ona .... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/SCANIA420?authkey=Gv1sRgCMPa27jb-drfPg

to czemu już nie śmigasz? nie podobało Ci się? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemata :hi:

przez tą robotę teraz nawet w weekend rano wstaje :wallbash:

Szamek nie śmigam bo to nie jest robota dla ludzi z moim wykształceniem :decayed:

a tak powarzenie to wybieram się do PL aby zrobić sobie dodatkowe uprawnienia i jeździłem tylko przez okres kiedy firma chwilowo nie miała kierowcy .... :disgust:

Opublikowano

oooo to kiedy zjeżdżasz? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wypsiu no to na jakies :drunk: trzeba sie umówić :naughty:

Opublikowano

lukasera trzeba skoczyć do hurtowni po zapas kasztelanów :decayed: :decayed:

Opublikowano

wpadnę z zaskoczenia :naughty:

więc bądźcie przygotowani z zimnym Kasztelankie .... :decayed:

pany wiecie coś na temat Fokusa z motorem 1,8 TDCI rok 2007-2008 z przebiegiem max 100KK.... bo od rana z kolesiem śmigam za autem i ustrzelił sobie taką Fokę ale jestem ciekaw jak to się sprawuje technicznie .... :mysli:

Opublikowano

ale w lipcu jeszcze będziesz? :kox: :kox: :kox:

jeśli chodzi o mnie to ja nic na temat tego auta nie wiem i ze znajomych moich też nikt takiego czegoś nie posiada.

pamiętam tylko jak rozmawiałem z mechanikiem na temat focusów to mówił że mają strasznie chójowe zawieszenie i że trochę ono kosztuje :thumbdown:

tylko że tutaj mowa była o starszym focusie, może w tych nowszych się poprawili :cool1:

Opublikowano
  • Autor

FORDY to nie moja działka, nigdy żadnego nie miałem i mieć nie bede :thumbdown::sick3:

Opublikowano

ja nie będę tym jeździ więc mam to w .... ale zapytać się wypada .... :wink4:

już wszyscy się wypowiedzieli więc bardzo dziękuje.... :hi:

Chłopaki już po warzeniu .... :kox::naughty:

[br]Dopisany: Lipiec 02, 2011, 18:21:53_________________________________________________ Zakup dokonany ... :cool1:

wybiłem chłopakowi Fokę z głowy ... :naughty:

byliśmy dzisiaj na giełdzie i namówiłem chłopaka na VW Polo 1,9 TDI 130 KM 10/2006 r. 98KK 1 właściciel, samochodzik ładnie popierdala ... :kox:

Opublikowano

130 kucy w polo to ładnie musi faktycznie popierdalać :gwizdanie:

Opublikowano

wypsiu masz jakieś foty tej polówki?

co tam w niej siedzi za silnik, AWX? :mysli:

Opublikowano

wypsiu masz jakieś foty tej polówki?

co tam w niej siedzi za silnik, AWX? :mysli:

fotki mam na telefonie jak znajdę kabel to wrzucę.... :disgust:

Szamek własnie nie wiem jaki tam motor siedzi bo ta polówka ma 6-skrzynie,trzeba poszperać w internecie i sprawdzić ... :mysli:

Opublikowano

Coś takiego chyba ? :cool1:

Opublikowano

widziałem to polo już wcześniej i to powinno być takie same, tylko że kodu silnika nie napisał w aukcji :tongue4:

Szamek rozkoduj sobie wersia ABSBLTXO1/FM6FM6A80061N1M[br]Dopisany: Lipiec 05, 2011, 13:59:38_________________________________________________ Szamek są fotki Polówki kod BLT

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/POLO?authkey=Gv1sRgCLW_oqiVvruIyAE#

Opublikowano
  • Autor

Fajny maluch. Kasi mojej pewnie by sie podobal :)

Opublikowano

to już wiadomo co to za silnik bo wujo google nie chciał nic powiedzieć :tongue4:

swoją drogą to nieźle to musi zapieprzać :kox: :kox: :kox:

autko ładne i nawet peugeot się załapał na sesje :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 11:45_________________________________________________jest następny zalogowany z kutna :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=70860

Opublikowano

Fajny maluch. Kasi mojej pewnie by sie podobal :)

to jaki problem zapraszam na zakupy do BE.... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.