Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Szamek czytaj uważniej forum a nie tylko posty sobie nabijasz .... :decayed::naughty:

:siema:poldasy..... :decayed:

od środy upalam 420 konną scanie ale kufa tylko jeszcze przez tydzień :wallbash: ;( ....[br]Dopisany: Czerwiec 26, 2011, 19:43:35_________________________________________________aaaa zapomniałbym oto i ona .... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/SCANIA420?authkey=Gv1sRgCMPa27jb-drfPg

to czemu już nie śmigasz? nie podobało Ci się? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemata :hi:

przez tą robotę teraz nawet w weekend rano wstaje :wallbash:

Szamek nie śmigam bo to nie jest robota dla ludzi z moim wykształceniem :decayed:

a tak powarzenie to wybieram się do PL aby zrobić sobie dodatkowe uprawnienia i jeździłem tylko przez okres kiedy firma chwilowo nie miała kierowcy .... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnę z zaskoczenia :naughty:

więc bądźcie przygotowani z zimnym Kasztelankie .... :decayed:

pany wiecie coś na temat Fokusa z motorem 1,8 TDCI rok 2007-2008 z przebiegiem max 100KK.... bo od rana z kolesiem śmigam za autem i ustrzelił sobie taką Fokę ale jestem ciekaw jak to się sprawuje technicznie .... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w lipcu jeszcze będziesz? :kox: :kox: :kox:

jeśli chodzi o mnie to ja nic na temat tego auta nie wiem i ze znajomych moich też nikt takiego czegoś nie posiada.

pamiętam tylko jak rozmawiałem z mechanikiem na temat focusów to mówił że mają strasznie chójowe zawieszenie i że trochę ono kosztuje :thumbdown:

tylko że tutaj mowa była o starszym focusie, może w tych nowszych się poprawili :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie będę tym jeździ więc mam to w .... ale zapytać się wypada .... :wink4:

już wszyscy się wypowiedzieli więc bardzo dziękuje.... :hi:

Chłopaki już po warzeniu .... :kox::naughty:

[br]Dopisany: Lipiec 02, 2011, 18:21:53_________________________________________________ Zakup dokonany ... :cool1:

wybiłem chłopakowi Fokę z głowy ... :naughty:

byliśmy dzisiaj na giełdzie i namówiłem chłopaka na VW Polo 1,9 TDI 130 KM 10/2006 r. 98KK 1 właściciel, samochodzik ładnie popierdala ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 kucy w polo to ładnie musi faktycznie popierdalać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu masz jakieś foty tej polówki?

co tam w niej siedzi za silnik, AWX? :mysli:

fotki mam na telefonie jak znajdę kabel to wrzucę.... :disgust:

Szamek własnie nie wiem jaki tam motor siedzi bo ta polówka ma 6-skrzynie,trzeba poszperać w internecie i sprawdzić ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz ten link nie hula.... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to polo już wcześniej i to powinno być takie same, tylko że kodu silnika nie napisał w aukcji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem to polo już wcześniej i to powinno być takie same, tylko że kodu silnika nie napisał w aukcji :tongue4:

Szamek rozkoduj sobie wersia ABSBLTXO1/FM6FM6A80061N1M[br]Dopisany: Lipiec 05, 2011, 13:59:38_________________________________________________ Szamek są fotki Polówki kod BLT

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/POLO?authkey=Gv1sRgCLW_oqiVvruIyAE#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiadomo co to za silnik bo wujo google nie chciał nic powiedzieć :tongue4:

swoją drogą to nieźle to musi zapieprzać :kox: :kox: :kox:

autko ładne i nawet peugeot się załapał na sesje :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 11:45_________________________________________________jest następny zalogowany z kutna :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=70860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny maluch. Kasi mojej pewnie by sie podobal :)

to jaki problem zapraszam na zakupy do BE.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...