Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

ja w tamtym roku namiętnie słałem, ale nic z tego nie wyszło. w regulaminie pisali,że nie wolno używać photoshopa, a wiekszość zdjęc jest podrasowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaje, przecież kiwnąłem Ci cześć, ale jak miałem buraka z dobrym abonamentem do zrobienia, to przeca nie wyjde zza biurka,żeby sie z Sz.P Szamkiem przywitac ;)

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sorry może nie zauważyłem :wink4:

myślałem, że ten "burak" to jakiś Twój znajomy :naughty:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 02:26_________________________________________________http://www.milanos.pl/vid-46631-Cos-krwa-zrobil.html :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu żyjesz? jak testy poszły? dali Ci w końcu ten żółty papier ? :gwizdanie:

My właśnie wróciliśmy z Zakopanego i jutro jedziemy do Gdyni, także z kondonem Tomeksem i resztą pewnie uda nam sie zobaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kondona Tomeksa to jest u mnie.... :cool1:[br]Dopisany: Sierpień 13, 2011, 00:50:15_________________________________________________dzisiaj własnie żarł małże ..... :naughty:

Tomeks.jpg

[br]Dopisany: Sierpień 13, 2011, 00:59:38_________________________________________________...a po żarciu polazł na pokaz światełek

[br]Dopisany: Sierpień 13, 2011, 02:00:01_________________________________________________

My właśnie wróciliśmy z Zakopanego i jutro jedziemy do Gdyni

Lukasera widzę że jeździsz z jednego końca PL w drugi, to tyle samo kilometrów masz do Pana i byś sobie zwiedził BE.... :naughty:

Ps...żółte papiery dostałem czekam na odbiór i wymienia na BE :thumbup: [br]Dopisany: Sierpień 19, 2011, 09:05:26_________________________________________________... zaraz się zjawi u mnie czarnuch Tomeks po łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyy ta łódź to dobra by była do Ciechocinka na staw a nie na poważną wodę :decayed:

Jaki skuter wodny w dobrej cenie by tam u Ciebie wyrwał? bo Kasia mi na urodziny obiecała i zaczyna się rozglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyy ta łódź to dobra by była do Ciechocinka na staw a nie na poważną wodę :decayed:

Jaki skuter wodny w dobrej cenie by tam u Ciebie wyrwał? bo Kasia mi na urodziny obiecała i zaczyna się rozglądać ;)

Można znaleźć coś w przyzwoitej cenie i na pewno taniej jak w PL.... :wink4:

Ja osobiście wolałbym jakąś zgrabną motorówkę jak skutera... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam sie dzieje z Szamkiem? ja wiem, że żniwa są, ale żeby tak forum opuszczać :gwizdanie:

A zagląda, zagląda, tydzień temu nawet na żywo się zjawił w EL na spocie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam sie dzieje z Szamkiem? ja wiem, że żniwa są, ale żeby tak forum opuszczać :gwizdanie:

już dawno po żniwach :decayed: a tak serio to ostatnio mało czasu spędzam w domu, stąd moja nieobecność :wink4:

B5 już chodzi z AVF :kox: co prawda były małe problemy ze sprzęgłem, ale jak narazie wszystko ogarnięte i mam nadzieję, że wszystko będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa znowu mi pod marketem porysowali fure, tylko tym razem wgione zaliczyłem c**jową, bo przy kole na tylnym błotniku :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Chamstwo, buractwo i skurwaysyństwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** znowu mi pod marketem porysowali fure, tylko tym razem wgione zaliczyłem ch***ą, bo przy kole na tylnym błotniku :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Chamstwo, buractwo i skurwaysyństwo!

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** znowu mi pod marketem porysowali fure, tylko tym razem wgione zaliczyłem ch***ą, bo przy kole na tylnym błotniku :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Chamstwo, buractwo i skurwaysyństwo!

...i myślisz że to wszystko to przypadek ... :cool1:

naciągasz tą biedną wiejską młodzież na przeróżne abonamęty itp...więc będą ci obdzierać furmankę .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak powarzenie to wydaje mi się że to Szamek

nawet na pewno to on,bo mu tak dziwnie z oczu patrzy .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...