Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

...a tak powarzenie to wydaje mi się że to Szamek

nawet na pewno to on,bo mu tak dziwnie z oczu patrzy .... :decayed:

pewnie tak, ostatnio jak w żniwa kombajnem na opale najebany jechałem to o coś tam zahaczyłem, ale mi się śpieszyło słome zwozić to nawet się nie zatrzymałem :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza coś napisać, bo spadliśmy na sam dół prawie ;)

nooo trzeba... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zorganizujemy ostatniego spota bo w sobotę w nocy ruszam do PL..i troszkę zabawię ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyliście na mecz? co za k**wa pech z tą ostatnią bramką, masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 22:46_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/37896/Impreza_trzezwego_i_pijanego widzieliście to? niezle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój z tym meczem:p ja ostatnie minuty oglądałem na stojąco :naughty: Ale w sumie nareszcie było na co popatrzeć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój z tym meczem:p ja ostatnie minuty oglądałem na stojąco :naughty: Ale w sumie nareszcie było na co popatrzeć :good:

Każdy z nas byl wtedy na stójce :kox::polew:

no może nie Szamek bo on tyle pije,że jemu już nie :banan2: fika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasera jak Tobie w Twoim wieku fajka odmawia posłuszeństwa to ogromne wyrazy współczuciadla Ciebie i Twojej drugiej połówki :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek słyszałeś,że Czarnuch Wypsiu jest w PL? Trzeba jakiego spota zorganizować zanim zamkną temat spotów kutnowskich :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, słyszałem... ale coś się kurdupel nie odzywa :gwizdanie:

przydałoby się coś zorganizować, tylko ja ostatnio mało tutaj bywam, ale to jak coś tel. mój macie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być jakoś po niedzieli :good:

weekend mi odpada,ale jakoś po niedzieli mozemy sie zgadać. Czarnuch nie ma pewnie netu tam u siebie w żychlynie...

wierzysz w to? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przecież nie wytrzymałby tyle czasu, żeby na forum nie wejść :naughty: :naughty: :naughty: zobacz kiedy był ostatnio zalogowany :decayed: :decayed: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=16936

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To menda jedna, na kutnowskie tylko nie zagląda. Ja jednak jutro wyjeżdzam do gdańska i wróce może jakoś pod koniec tygodnia, wiec jak coś, to sie zdzwonimy bliżej następnego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...