Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to co Pany mam zamykać?

Opublikowano

:siema:.... :hi:

miałem bardzo napięty grafik wykłady i egzamin więc musiałem się na tydzień wyłączyć... :cool1:

to co Pany mam zamykać?

...troszkę szkoda ale chyba innego wyjścia nie widzę ... ;(

Opublikowano
  • Autor

JakWypsiu pozdawałeś wszystko?

Opublikowano

JakWypsiu pozdawałeś wszystko?

Tak,jutro mam mieć papiery jeszcze tylko tłumacz i wymiana na BE...

Trochę to trwa ale na razie nie spieszy mi się do pracy ... :tongue4:

Opublikowano

to co Pany mam zamykać?

po co? :mysli:

Opublikowano

to co Pany mam zamykać?

po co? :mysli:

...a po jajco... :decayed:

Opublikowano

to co Pany mam zamykać?

po co? :mysli:

...a po jajco... :decayed:

to chyba, że tak :decayed:

Ty jesteś jeszcze w PL? :mysli:

Opublikowano

Nie Szymon od ponad tygodnia w domku .

Opublikowano

Nie Szymon od ponad tygodnia w domku .

:bicz3: :bicz3: :bicz3: to co się nie odezwałeś jak byłeś?

Opublikowano

Lukasera mówił że się wozisz i nie poznajesz ludzi to tylko do niego zadzwoniłem i mi jeszcze powiedział że nie mam co do Ciebie dzwonić bo i tak nie odbierzesz ... :cool1:

Opublikowano

wypsiu Ty taki duży chłopak i wierzysz jeszcze w bajki, które Ci opowiada lukasera? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wypsiu taki kozak, a zadzwonił raz,że jest w PL, i,że sie umówimy, a później czarnuch sie nie odezwał... Gadałem z Bieńkiem, mówił że Wypsiu zapraszał ich do żychlina,ale mieli w stodole spać i tomeks miał pomagać przy zapładnianiu krów :naughty:

Opublikowano

wypsiu Ty taki duży chłopak i wierzysz jeszcze w bajki, które Ci opowiada lukasera? :mysli:

Uwierzyłem temu padalcowi bo Kasia jego słowa potwierdziła... :wallbash:

Opublikowano

wypsiu Ty taki duży chłopak i wierzysz jeszcze w bajki, które Ci opowiada lukasera? :mysli:

Uwierzyłem temu padalcowi bo Kasia jego słowa potwierdziła... :wallbash:

to razem robią Cię w ...... :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

A tu pucha jak zwykle gdzie kopa nie zajebiesz tam ECHO ...... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

No pucha pucha, ja robote w Łodzi złapalem, także nawet ja z Szamkiem nie bedziemy sie odzywać pewnie tutaj...

Opublikowano

:hi:

No pucha pucha, ja robote w Łodzi złapalem, także nawet ja z Szamkiem nie bedziemy sie odzywać pewnie tutaj...

to od kiedy spadasz do Łodzi? :mysli: będziesz tam mieszkał czy dojazd?

Opublikowano
  • Autor

2.11 jade na szkolenie do wawy i pewnie jakos od 5tego listopada juz bede w ŁDZ. narazie dojazd,ale chyba poszukam jakiegoś pokoju ze studenciakami. taniej mi wyjdzie niż paliwo kupować, a zawsze można wieczorkiem sie jakiegos browarka napić.

Opublikowano

2.11 jade na szkolenie do wawy i pewnie jakos od 5tego listopada juz bede w ŁDZ. narazie dojazd,ale chyba poszukam jakiegoś pokoju ze studenciakami. taniej mi wyjdzie niż paliwo kupować, a zawsze można wieczorkiem sie jakiegos browarka napić.

to trzeba będzie się chyba przenieść na łódzkie :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 23:01_________________________________________________widzieli? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.