Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0

Jaki naganiacz :D

Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie :decayed:,a dzieciaki beda miały udane święta :good:

:nabijasie:

Dzięki, Panowie, za wkład :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek daj na dzieciaki pare zł :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231378.0

Jaki naganiacz :D

Kimi jak Szamek wypije jedna butelke mniej to mu sie nic nie stanie :decayed:,a dzieciaki beda miały udane święta :good:

każdy mówi na swoim przykładzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w Kutnie już b. dawno nie mieliśmy żadnego spota, kiedyś było nas paru, a w chwili obecnej o ile się nie mylę to zostałem już chyba sam, jakbyś kiedyś był w Krośniewicach to daj wcześniej znać zrobimy spota u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się kiedyś tam do Was wybrać :kox:

Koniecznie, daleko nie masz :cool1: :cool1: :cool1::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje wystartowac tylko musze transport znaleźć :decayed:

sam jedziesz? :mysli:

Szaman Lukas jak cos moge ja was zabrac przeciez ja jade tylko z panna :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

Tomeks zahaczy o Toruń zawinie Kasie w czwartek spędzi z nami noc w BT a ty w piątek lub w sobotę jak Ci pasuje dojedziesz .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

spoko tak tylko napisalem jak byscie nie mieli sie jak dostac :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

spoko tak tylko napisalem jak byscie nie mieli sie jak dostac :gwizdanie:

Dzięki za zaoferowanie sie, jak coś to na pewno dam znac, pozdro[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________

pomyślimy.. ja jechałbym z dziewczyną i musze pokombinować, żeby zabrał ją ktoś z torunia...

Tomeks zahaczy o Toruń zawinie Kasie w czwartek spędzi z nami noc w BT a ty w piątek lub w sobotę jak Ci pasuje dojedziesz .... :naughty:

Zapytam jej, jak załątwi sobie wolne, to może sie z tą Pałką Tomeksem zabierze :P[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 21:17_________________________________________________Szamek i co z BT? namyslasz sie nadal? za kalendarz zapłaciles? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...