Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez spiny dziewczyny :decayed: jadę na pewno :good:

...qurwa a już tak się cieszyliśmy że Cie nie będzie.... :gwizdanie:

Opublikowano

Witam.Jestem na forum od wczoraj i tez z chęcią przyłącze się do spocika trochę nas i naszych A4 jest w kutnie i okolicy trzeba to jako zacząć na początek jak coś ustalimy jakąś datę i parę osób się jeszcze zgłosi to na pewno się pojawię Pozdro.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:59_________________________________________________Jak nie wypali w kutnie to jak się ociepli to na pewno wybiorę się na jakiś spocik np. do Lodzi lub gdzieś indziej

Opublikowano

Dnia 28 Stycznia chcemy zablokować Autostradę A2 na odcinku Stryków -> Emilia -> Stryków.

Koszt Przejazdu Autostradą w jedną stronę na tym odcinku to 3 złote. Miejsce spotkania: Parking przy Supermarkecie M1 ( Obok Stacji NESTEA ) Data i godzina spotkania: 28.01 godzina 11:30

http://www.facebook.com/events/354152177945735/

Igor Filipczynski 517685034

[email protected]

Opublikowano

bez spiny dziewczyny :decayed: jadę na pewno :good:

...qurwa a już tak się cieszyliśmy że Cie nie będzie.... :gwizdanie:

:takiego: :takiego: :takiego:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

bez spiny dziewczyny :decayed: jadę na pewno :good:

pewnie, że zapłaciłem :naughty: Ty pewnie jeszcze nie? :decayed:

No i za***iście, w takim razie zabieram sie z Tobą :decayed:

Tylko weź b7 bata,żebym miał lepszy komfort :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 15:15_________________________________________________

Witam.Jestem na forum od wczoraj i tez z chęcią przyłącze się do spocika trochę nas i naszych A4 jest w kutnie i okolicy trzeba to jako zacząć na początek jak coś ustalimy jakąś datę i parę osób się jeszcze zgłosi to na pewno się pojawię Pozdro.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:59_________________________________________________Jak nie wypali w kutnie to jak się ociepli to na pewno wybiorę się na jakiś spocik np. do Lodzi lub gdzieś indziej

Witaj Rafale.

Jeśli masz ochotę ogarnąć spota w kutnie, to zostałeś wytypowany na organizatora :gwizdanie:

życzę powodzenia :good: :good: :good::polew:

Opublikowano

bez spiny dziewczyny :decayed: jadę na pewno :good:

pewnie, że zapłaciłem :naughty: Ty pewnie jeszcze nie? :decayed:

No i za***iście, w takim razie zabieram sie z Tobą :decayed:

Tylko weź b7 bata,żebym miał lepszy komfort :gwizdanie:

w B5 na gwincie i 18" też poczujesz komfort :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema: a wy chlopy w koncu jedziecie czy nie do BT :mysli:
Opublikowano

:siema: a wy chlopy w koncu jedziecie czy nie do BT :mysli:

jedziecie jedziecie :decayed:

Opublikowano

:siema: a wy chlopy w koncu jedziecie czy nie do BT :mysli:

jedziecie jedziecie :decayed:

:good::decayed:
Opublikowano
  • Autor

no jedziemy, kupilismy wejściówki do BT na gruponie po 19.99 :decayed:

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

Zamawialiście kalendarze z dostawą do mnie? :decayed:

Jeśli tak, to dotarły, możecie odbierać :decayed:

Opublikowano

Kimi wyślij mi na PW nr do siebie to będę dzwonił jak będę w Łodzi :wink4: chyba, że będziesz do niedzieli widział się z DJ to zostaw u niego :decayed:

Opublikowano

Kimi wyślij mi na PW nr do siebie to będę dzwonił jak będę w Łodzi :wink4: chyba, że będziesz do niedzieli widział się z DJ to zostaw u niego :decayed:

a ty caly czas romansujesz z DJ :decayed:
Opublikowano

Kimi wyślij mi na PW nr do siebie to będę dzwonił jak będę w Łodzi :wink4: chyba, że będziesz do niedzieli widział się z DJ to zostaw u niego :decayed:

a ty caly czas romansujesz z DJ :decayed:

bo Ciebie nie ma :naughty:

Opublikowano

Kimi wyślij mi na PW nr do siebie to będę dzwonił jak będę w Łodzi :wink4: chyba, że będziesz do niedzieli widział się z DJ to zostaw u niego :decayed:

a ty caly czas romansujesz z DJ :decayed:

bo Ciebie nie ma :naughty:

jeszcze trochę i spędzimy pikantne chwile w górach razem :kox::decayed:
Opublikowano

3mam Cie za słowo :kox:

Opublikowano

3mam Cie za słowo :kox:

:buziak::decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2012, 11:08_________________________________________________a jutro panie Szamek nie bedziesz może w Łdz :mysli: bo mamy nocny spot wszystkich marek :decayed:
Opublikowano

w łdz będę od niedzieli :decayed: wiem słyszałem o tym spocie, miałem przyjechać, ale niestety nie dam rady :wallbash:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Halo Halo, dzieje się coś w Qtnie? Jakbyście dzisiaj się nudzili to wpadajcie do Klubu Chilli, mam przyjemność grać tam dzisiaj :wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam kolegów z Województwa Łódzkiego :) takie pytanko do was. Czy ktoś wczoraj nie jechał 92 w strone konina Audi A4 B6 na rejestracjach EKU ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.