Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

A później idziesz na L4 i szybki lot do PL? :cool1:

no ładna ładna... dla mnie jak wszystkie inne :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:41_________________________________________________Tyyy to może jakieś oszczędności bedziesz miał na sprzedanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sorx Bartek1605 za głupie pytanie , ale gdzie u nas autobusy mpk psują się na autostradach :polew: bo jakoś nigdy żadnego nie mijałem :slina: . Pytam z czystej ciekawości :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm sorx Bartek1605 za głupie pytanie , ale gdzie u nas autobusy mpk psują się na autostradach :polew: bo jakoś nigdy żadnego nie mijałem :slina: . Pytam z czystej ciekawości :mysli:

z pomocą jechał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO CO TO TO NIE!

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 22:45_________________________________________________Cały dzien w pocie czoła rezalem lampy. Jak Wam sie podobają :cool1:

dsc00251am.jpg

dsc00250d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:

jeszcze ramkę grilla dałbym w czarny mat :kox:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 08:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24.msg2490961#msg2490961 wypsiu masz tam talenty :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek ty jesteś ślepy czy Ci oczy c*pą zaszły.... :decayed: to nie w BE auta mają z prawej mańki faiery i tereny nie te .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa 106-stkę dziewczyny tak dojechały że kompletne sprzęgło do wymiany :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa 106-stkę dziewczyny tak dojechały że kompletne sprzęgło do wymiany :wallbash:

a do francuzów części drogie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa 106-stkę dziewczyny tak dojechały że kompletne sprzęgło do wymiany :wallbash:

a do francuzów części drogie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

130 EURO kompletne sprzęgło :cool1: jutro odbieram i wymiana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biednego nie trafiło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

....ta od przyszłego tygodnia na zasiłku :cool1: i nie stać mnie na B5 i B7... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biednego nie trafiło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

....ta od przyszłego tygodnia na zasiłku :cool1: i nie stać mnie na B5 i B7... :no:

to już nie jeździsz scania? :mysli: a po c**j Ci B7? masz zajebistą B6 i wróżka mi mówiła że przymierzasz się do RS4 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek czytaj uważniej forum a nie tylko posty sobie nabijasz .... :decayed::naughty:

:siema:poldasy..... :decayed:

od środy upalam 420 konną scanie ale kufa tylko jeszcze przez tydzień :wallbash: ;( ....[br]Dopisany: Czerwiec 26, 2011, 19:43:35_________________________________________________aaaa zapomniałbym oto i ona .... :wink4:

https://picasaweb.google.com/101337658827256215423/SCANIA420?authkey=Gv1sRgCMPa27jb-drfPg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...