Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej czekam na zielone świątki :palacz:

będę w NL przywieść Ci coś? :naughty: :naughty: :naughty:

....jak chcesz coś przywieść lukaserze to tylko czekoladki belgijskie....bo takie rzeczy :pali: ...są tylko dla dorosłych chłopców .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekoladki to akurat dla Kasi były :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:31_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/wideo/pierwsze-oficjalne-dni-cipki,6648303,1,klip.html#m=6648303,c=1

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:41_________________________________________________

bardziej czekam na zielone świątki :palacz:

będę w NL przywieść Ci coś? :naughty: :naughty: :naughty:

White widow poprosze :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 07:52_________________________________________________nowy zakup :wink4:

1_1.jpg

1_2.jpg

1_3.jpg

1_4.jpg

1_5.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze,że opłacało sie jechać do BE. Poznałeś czarnego kolege Wypsia :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: :no: :no: opowiadał o Jarosławcu, ale generalnie to mało czasu tak jakoś było :wink4: poza tym wypsiu był zmęczony po nocnych zabawach w ubikacji gdzie został przyłapany przez żonę na gorącym uczynku :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek gratki kolorku .... :good:

Lukasera nie zapraszaj nigdy Szamka do siebie zeżarł w nocy 3 kg kabanosów,oczywiście które przywiózł niby dla mnie.... :cool1:

a reszta jego kompanów wychlała wszystkie Kasztelany ... ;(

...zostawili mi tylko kaszę gryczana w chacie ... :angry::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak wpuścisz chamstwo na salony :naughty:

ooo nie zauważyłem, koloruu!! lece zobaczyć cycki :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:58_________________________________________________NIE MA CYCKÓW !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Szamek nieźle nieźle dawno mnie nie było i widzę że niezłe zmiany :cool1: Piękna bestia :good: Tak z ciekawości jaka cena u nich takiej laleczki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek gratki kolorku .... :good:

Lukasera nie zapraszaj nigdy Szamka do siebie zeżarł w nocy 3 kg kabanosów,oczywiście które przywiózł niby dla mnie.... :cool1:

a reszta jego kompanów wychlała wszystkie Kasztelany ... ;(

...zostawili mi tylko kaszę gryczana w chacie ... :angry::facepalm:

wolałem zjeść kabanosy niż tak jak Ty w nocy bawić się w kibelku :naughty: :naughty: :naughty:

przestań się już mazać, kasztelankami zapakujesz bagażnik cały jak będziesz w PL :kox: a narazie żyj na kaszy :decayed:

Tak to jest jak wpuścisz chamstwo na salony :naughty:

ooo nie zauważyłem, koloruu!! lece zobaczyć cycki :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 05 Maj 2011, 20:58_________________________________________________NIE MA CYCKÓW !!!!

co Ty taki napalony na te cycki? :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo newbe klubowicza to rzecz święta i nieodwołalna... zobaczysz jak Cie miesiąc będą męczyli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo newbe klubowicza to rzecz święta i nieodwołalna... zobaczysz jak Cie miesiąc będą męczyli :kox:

będę pamiętał :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:42_________________________________________________no to nie uwierzycie ile mi powiedzieli za OC/AC/NW na rok za B7 :gwizdanie:

całość 6,5tys. :shocked: może znacie jakiś tańszy wariant? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo newbe klubowicza to rzecz święta i nieodwołalna... zobaczysz jak Cie miesiąc będą męczyli :kox:

będę pamiętał :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:42_________________________________________________no to nie uwierzycie ile mi powiedzieli za OC/AC/NW na rok za B7 :gwizdanie:

całość 6,5tys. :shocked: może znacie jakiś tańszy wariant? :naughty:

Płać i płacz :) Audi jest w cenie, zliczając co ma na wyposażeniu wyjdzie tego :) Najlepsze warunki miała do niedawna Compensa z pakietem PKP, niestety już go nie ma w ofercie. Zajrzyj na wątek o ubezpieczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chciałeś się pokazać w Krośniewicach to teraz do roboty i płać... :decayed:

Ps...a było brać Daewoo Nubira tak jak zamierzałeś .... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalenah, wypsiu wiedziałem, że to będzie kosztować, ale liczyłem po prostu na trochę niższą sumę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalenah, wypsiu wiedziałem, że to będzie kosztować, ale liczyłem po prostu na trochę niższą sumę :wink4:

...cofnij szafę na 100kk to jeszcze więcej zapłacisz ... :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamów rozmowe z liberty direct. mają dobre ceny a opinia... jak wszedzie. Póki nie ma zdarzenia wszystko jest cacy :P[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 13:00_________________________________________________I JAK Z TYM UBEZPIECZENIEM? WYBRAŁEŚ COŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...