Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Kutnie


lukasera

Rekomendowane odpowiedzi

Szymek widze,ze maja w Łdz spore problemy gdzie jadą. Słuchaj,ja jade niebawem do Kasi i moge nie mieć dostępu do netu. Napisz mi smsa gdzie sie w koncu umowili i o ktorej godzinie. Ja najprawdopodobniej bede w łodzi okolo 18. Osobiście mi real odpowiada,bo i tak musze na małe zakupy sie wybrać.

daj znać co i jak

:good: ale i tak się widzimy dzisiaj :gwizdanie:

Chyba masz dla mnie jakieś podarki z BT, że tak chcesz sie spyknąć :decayed:

PS. Na malince też moze być wesoło. Dajcie znać,zebym wiedział gdzie jechac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek widze,ze maja w Łdz spore problemy gdzie jadą. Słuchaj,ja jade niebawem do Kasi i moge nie mieć dostępu do netu. Napisz mi smsa gdzie sie w koncu umowili i o ktorej godzinie. Ja najprawdopodobniej bede w łodzi okolo 18. Osobiście mi real odpowiada,bo i tak musze na małe zakupy sie wybrać.

daj znać co i jak

:good: ale i tak się widzimy dzisiaj :gwizdanie:

Chyba masz dla mnie jakieś podarki z BT, że tak chcesz sie spyknąć :decayed:

PS. Na malince też moze być wesoło. Dajcie znać,zebym wiedział gdzie jechac :P

hehe z miłą chęcią bym coś Ci podarował, ale sam z Jarko nie mogłem się dogadać i dla siebie nawet niczego nie kupiłem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Łukasz jak coś będę wiedział co i jak, dam znać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek pijaku dotarłes? :naughty:

O, widzę dotarliście :good: :good: :good:

A Młode Wilki gdzie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szamek pijaku dotarłes? :naughty:

dotarłem, dotarłem :wink4: ale ogólnie w domu byłem coś przed 1:00 bo jeszcze znajomi mnie na mieście zwinęli, a powietrze dzisiaj takie gęste coś :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kurde wykrakałeś, za dużo nachuchałeś rano i deszcz przyszedł :gwizdanie:

bardziej bym powiedział że pogoda taka butelkowa :naughty: :naughty: :naughty:

p.s. jak rozłączyliśmy się w Kutnie i przestaliśmy gadać przez CB od razu mi się urwał film i nie pamiętam drogi do K-ce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie fale radiowe dobrze na Ciebie działały :P

No fakt,wczoraj była mocno butelkowa pogoda, na szczescie ja to dobrze wykorzystałem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt,wczoraj była mocno butelkowa pogoda, na szczescie ja to dobrze wykorzystałem :drunk:

masz zdrowie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dostalem prezent z wyjazdu na zlot do Jarosławca... Straż Gminna Człuchów

Chcialo im sie jebać z wydrukiem i kopertą dla j**anych 11km/h [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________100zł i 2pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dostalem prezent z wyjazdu na zlot do Jarosławca... Straż Gminna Człuchów

Chcialo im sie jebać z wydrukiem i kopertą dla j**anych 11km/h [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________100zł i 2pkt

Olej, nie pamiętam dokładnie, ale mają maksymalnie 30 albo 90 dni od zdarzenia, żeby Ci wysłać fotkę.

Mogą Cię cmoknąć w pompkę teraz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dostalem prezent z wyjazdu na zlot do Jarosławca... Straż Gminna Człuchów

Chcialo im sie jebać z wydrukiem i kopertą dla j**anych 11km/h [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________100zł i 2pkt

Olej, nie pamiętam dokładnie, ale mają maksymalnie 30 albo 90 dni od zdarzenia, żeby Ci wysłać fotkę.

Mogą Cię cmoknąć w pompkę teraz :wink4:

Kimi ale on pewnie teraz dostał jak my byliśmy w BT :wink4:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 08:42_________________________________________________

Kurde dostalem prezent z wyjazdu na zlot do Jarosławca... Straż Gminna Człuchów

Chcialo im sie jebać z wydrukiem i kopertą dla j**anych 11km/h [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________100zł i 2pkt

Łukasz poczytaj sobie w internecie na ich temat, ja kiedyś też dostałem 100zł i 2pkt z białego boru, również straż gminna i żałowałem później że wysłałem im dane kto kierował furą i w ogóle, a mandat i tak opłaciłem prawie rok po zdarzeniu :cool1:

wczoraj byłem w KPP Kutno i sprawdzali mnie po peselu i nic nie było o tym mandacie, a rok od wykroczenie minie teraz jakoś w czerwcu, więc nie wiem gdzie są te pkt karne od nich :decayed: tak jak mówiłem poczytaj sobie o nich w necie bo dużo ludzi w ogóle się do nich nie zgłasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz dostalęm, 25 marca :disgust:

Poczytam,bo z tego co pamietam można napisać,ze kierowcą był obywatel USA lub innego kontynentu i wtedy odpuszczają temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz dostalęm, 25 marca :disgust:

Poczytam,bo z tego co pamietam można napisać,ze kierowcą był obywatel USA lub innego kontynentu i wtedy odpuszczają temat...

poczytaj poczytaj bo też coś takiego słyszałem, gdzieś czytałem że mogła jechać Twoim autem osoba która chciała go kupić lecz nie kupiła a Ty tej osoby danych osobowych nie znasz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz dostalęm, 25 marca :disgust:

Poczytam,bo z tego co pamietam można napisać,ze kierowcą był obywatel USA lub innego kontynentu i wtedy odpuszczają temat...

....nie kombinuj Lukasera tylko zapłać, miej jaja i bądź wzorowym obywatelem i przykładem dla innych .... :decayed:

Ps.. jeśli chcesz to mogę Ci kopsnąć dane pewnego Ukraińca kiedyś pomagałem mu nabyć kilka aut w BE i parę sztuk było na niego wyrejestrowane w PL.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nastała cisza :gwizdanie:

Szymek, moze zrobimy jakiś dział, "forum dwuosobowe Kutno" :D

no nie wiem co się porobiło z całą resztą, tutaj wszystko działa wstecz, zamiast przybywać użytkowników to ich ubywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziwisz się Szymon...bo ja nie... :cool1:

jeśli tu przebywa cały czas ktoś taki jak Lukaser to nic dziwnego,bo on to do przyjemniaczków nie należy a tym bardziej na żywca...... :decayed:

czarnuch Tomeks zawsze do niego pisze... nienawidzę Cię ..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...