Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O, widzę Szamek że dolecieliście z Sebastianem do domku szczęśliwie :good: :good: :good: :good:

Kiedy znowu pijemy??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

za tydzień :gwizdanie:

Opublikowano

za tydzień :gwizdanie:

A co jest za tydzień? :mysli:

Opublikowano

Sobota :polew:

Opublikowano

O, widzę Szamek że dolecieliście z Sebastianem do domku szczęśliwie :good: :good: :good: :good:

Kiedy znowu pijemy??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nawet dobrze się jechało :good: jeszcze Wam mało picia? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

takie zloty powinny trwać co najmniej przez tydzień :kox:

Opublikowano

takie zloty powinny trwać co najmniej przez tydzień :kox:

nie jeden zszedłby wtedy z tego świata :decayed:

Opublikowano

takie zloty powinny trwać co najmniej przez tydzień :kox:

nie jeden zszedłby wtedy z tego świata :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A pomyśl, że byli tacy, co przez te dwa dni wypili więcej niż my wszyscy razem wzięci :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

kto taki? :kox:

Opublikowano

Szamek, jak chcesz, to Ci też nasze zdjęcia nagram :cool1:

Opublikowano

Szamek, jak chcesz, to Ci też nasze zdjęcia nagram :cool1:

:good:

Opublikowano
  • Autor

Co nagram co nagram... na forum wrzucać :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________https://picasaweb.google.com/F0417.02104/JarosAwiec2527032011?authkey=Gv1sRgCOjB0I3G8PTfGA# tu takie małe co nieco z pomorza ;)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________taaak sie pije cytrynówe !!!

Opublikowano

lukasera, dam Szamkowi płytkę i sobie będziecie wrzucać, bo mnie się nie chce :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

kimi wrzucaj na picasa, samo Ci sie sformatuje i utworzysz cały album :good:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:50_________________________________________________PS. Fajnie,że na kutnowskich rozmowa ruszyla;)

Opublikowano

kimi wrzucaj na picasa, samo Ci sie sformatuje i utworzysz cały album :good:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:50_________________________________________________PS. Fajnie,że na kutnowskich rozmowa ruszyla;)

Dzisiaj Panton dostał ode mnie te zdjęcia i prześle Sebkowi (rkwon'owi), a Sebek wstawi do naszej galerii :wink4:

Czyli tu: http://www.6sense.pl/ldzbanda/ :D

Opublikowano

Co nagram co nagram... na forum wrzucać :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________https://picasaweb.google.com/F0417.02104/JarosAwiec2527032011?authkey=Gv1sRgCOjB0I3G8PTfGA# tu takie małe co nieco z pomorza ;)

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________taaak sie pije cytrynówe !!!

kurvva mać! :slina: :slina: :slina: u Was nie mogło braknąć cytrynówki :kox: :kox: :kox:

w BT była jakaś lipa z tym towarem, ogólnie jakoś tak mało :thumbdown: ale widzę że na pomorze teraz trzeba uderzać :decayed:

Łukasz co robisz po południu w niedziele? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pracuje:/ a co tam, na spota chcesz jechać do tulipana? :naughty:

Opublikowano

dokładnie, nie zamienisz się? :decayed:

Opublikowano

Pracuje:/ a co tam, na spota chcesz jechać do tulipana? :naughty:

tulipan :mysli:,co? gdzie? :kox: :gwizdanie:

lukasera,dzięki za wdpolny zlocik :good:

PS.nie nawidzę cię :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kolega Tomeks chciał się pochwalić,że na zlocie w Jarosławcu zjadł 3 tulipany i popił wodą z wazonu :naughty:

O dziwo poodobno sie nie obrzygał i nie obsrał :decayed:

PS.Jak ja Cie nie nawidze!![br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 19:24_________________________________________________

dokładnie, nie zamienisz się? :decayed:

zobacze co da się zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.