Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Kutnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest bardzo dobry mechanik który ogarnia wszystko w autach grupy VW znam go od wielu lat i mogę go z czystym sumieniem polecić mieszka w Żychlinie.

skontaktuj się z Lukaserą on też tam serwisuje swoje autko to da ci wszystkie namiary.... :hi:

Opublikowano

Łukasz to pewnie ma takiego kaca że jeszcze nie wstał z łóżka :polew:

swojego czasu też u p. Romana robiłem autko i nigdy nie narzekałem :wink4: jest dobry i w miarę tani :tongue4:

ale pogadaj z Łukaszem, skoro mechanik z Żychlina robi grupę VW to może warto do niego zaprowadzić auto-tylko ciekawe jakie ma ceny :gwizdanie:

Opublikowano

ja na jego cennik nie narzekam i chyba nie jest drogi bo naprawia auta u siebie prywatnie w garażu po godzinach pracy ...

Opublikowano

ja na jego cennik nie narzekam i chyba nie jest drogi bo naprawia auta u siebie prywatnie w garażu po godzinach pracy ...

no i wszystko jasne :good:

chłopaki jak myślicie o ile mi się obniżyło auto? :mysli:

7hqxS.jpg

7hvx9.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

o PÓŁ KOŁA :D

Opublikowano

temat nieaktualny, auto podniesione do stanu pierwotnego :polew:

Opublikowano
  • Autor

Za co kropka dostałes? :decayed:

Opublikowano

he he faktycznie:) przygarnął pewnie na zimę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

eee nie chce powiedzieć :P

Opublikowano

Za co kropka dostałes? :decayed:

za poczucie humoru :polew: wiem, że to dziwne, ale tak naprawdę było :decayed:

Opublikowano

jak sobie to nakleicie to ja koło was na spocie nie staje :polew: a tak w ogóle .... może spocik?! :slina:

Opublikowano

cipkoavant :polew: :polew: :polew:

zamawiasz sobie? :decayed:

szczerze powiedziawszy to wstydziłbym się z takim czymś jeździć :sick3: lepiej sobie już zamów jakąś DOPE-coś w takim stylu co ja mam :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:27_________________________________________________

jak sobie to nakleicie to ja koło was na spocie nie staje :polew: a tak w ogóle .... może spocik?! :slina:

Tobie też naklejmy :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 08:28_________________________________________________chłopaki potrzebuje laptopa, może wiecie, a może sami macie jakiś na sprzedanie :decayed:

generalnie potrzebny tylko do internetu więc jakiegoś super szybkiego i dobrego nie potrzebuję :wink4:

najlepiej jakby był min. 15"

miał Wi-Fi

jak wiecie o jakimś to dajcie znać :hi:

Opublikowano
  • Autor

99zł miesięcznie i masz nowego lapka 15,6 cala + blueconnecta :good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________a jak masz kogoś,co ma abonament w erze,to za 89zl dostaniesz :)

Opublikowano

99zł miesięcznie i masz nowego lapka 15,6 cala + blueconnecta :good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 22:19_________________________________________________a jak masz kogoś,co ma abonament w erze,to za 89zl dostaniesz :)

blueconnecta nie chce bo u mnie na wsi to i tak pewnie nie będzie chciał za dobrze chodzić :decayed: (kumpel miał i narzekał) poza tym w domu mam bezprzewodowy, więc inny internet mi narazie nie potrzebny :wink4: a nowy laptop mi jest zbędny bo i tak tylko ma służyć do internetu :wink4:

p.s. ale dzięki na info :hi:

Opublikowano

jeśli chcesz mam dobre dojście do poleasingowych dell'i:) www.4komputery.pl wybierz przeze mnie kupowane powinno być tańsze :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam zostane przy chińskich HIDach :decayed:.

ee nie bede inwestował,bo chyba na wiosne sprzedaje swoją :quattro:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 16:52_________________________________________________chociaż cena faktycznie dobra :gwizdanie:

Opublikowano

przesiadasz się w B7? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo bym chciał, ale jak patrze na to co ludzie sprzedają, to kupa na maxa. chciałem sie przesiąść na 1.9 Quattro, ale raczej nie ma szans. Na 2.0 nawet nie patrze :naughty:

W ogóle jak patrze jak wyposażone są b7 w porównaniu z moim 8letnim autem to az mnie ściska... abo wydajesz 50k albo jeździsz golasem :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.