Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 , Felga 7,5J - Naciąg Opon


SeerekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam A4 i coś w niej dłubie;3

Mam alusy 17/7,5cala/35 et . Mam na nich oponki 225/45/17, Moje pytanie jakie opony założyć na lato z lekkim naciągiem*,*

Myślałem nad 215/45/17 lub 205/45/17. Posiada może ktoś naciągi i jak to wygląda i jak się sprawdza? Aktualnie opony mam do wymiany i są równo z rantem nawet troszkę poza :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz naciąg zrobić na 7,5J to szukaj czegoś w stylu max 195/45 albo 185/50, o ile takie istnieją.

Edytowane przez wojtek_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieją tylko jak się będzie auto prowadzić wiem że 185 to już lekki naciąg nie jest ;) tylko bym obstawiał albo 195/45 lub 205/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa mam sprężyny sportowe Eibacha-30. Lecz teraz zamierzam założyć gwint jest możliwość kupna gwintu bez sprężyn abym mógł wyrzucić orginalne amorki a te sprężyny założyć na gwint jest taka możliwość czy musze sprzedać po prostu springi i kupić zestaw a szkoda mi tych Eibachow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz lekki naciąg to spróbuj 205/40/17. Chociaz ja uważam, że walka z 17 calami jest bez sensu. I tak nie zrobi roboty. A co do sprężyn, jesteś kolejną ofiarą nieudanego zakupu. Lepiej kupić gwint niż kit, bo możesz zrobić i -30 i -60. Ja sprzedawałbym i koła i springi jeśli chcesz żeby to wyglądało. 17 nie zrobi roboty, a dodatkowo jak spuścisz na gwincie to już w ogóle o wszystko będziesz tarł jeśli planujesz spasy. A naciąg bez spasów to słaby pomysł, bo zrobi się koza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...