Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego zacząć 1.8T


pachlik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chciałem zapytać o kilka rzeczy.

Posiadam audi a4 b5 z silnikeim 1.8 T.z podletnkiem LPG od 5 lat z czego jestem bardzo zadowolony.Regularnie serwisowana u bardzao dobrego i sprawdzonego gazownika. Planuje jechać na hamownie sprawdzić w jakiej kondycji jest silnik. Przyszedł jednak czas na małe mody. I tu moje pytanie od czego zacząć?

Na poczatek chciałem zrobić układ wydechowy, dołożyć TIP-a oraz downpaine oraz zmienić wkładkę na K&N. Czy po takich malikacjach juz powinienem odzczuć róznicę? W chwilio obecnej mam wycietego kata i pytanie czy downpein coś zmieni?

Druga rzecz czy zmiana Tuirbo na np. z TT 225 koni podejdzie pod serie mojej a4 czy trezba cos zmienać?

I kolejna rzecz czy pod seryjny zderzak w werwsji po lifcie wejdzie FMIC?

Czy lepiej narazie zostawić graty i zrobić program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz dokladnie opisane na forum , opcja okrojona to dp+wtryski +soft i mozesz ugrac okolo 190-200koni drozsza opcja to dodatkowo fmic +turbo hybryda i pod okolo 240hp podejdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kompletny wydech przelotowy na dwóch tłumikach 2,5" w dobrej cenie! Jak chcesz to PW!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kompletny wydech przelotowy na dwóch tłumikach 2,5" w dobrej cenie! Jak chcesz to PW!

Ile za wydech ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko się podepnę (też planuję pewne mody, ale chcę się gruntownie przygotować):

Czy kompletny wydech Super Sprint Magnum (z którym szczęśliwie kupiłem auto) robi robotę na 240 koni, tzn. czy wciąż wymaga przeróbek czyli downpipa?

Edytowane przez Jurij Lasic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...