Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

A to całą malujesz?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 14:59_________________________________________________Jak ktoś by w razie chciał to zapraszam na spocik do Płońska 4 września w niedzielę bo kilka osób zebrałem o 19 na parkingu przy kfc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to całą malujesz?

nie, pare rys i w kilku miejscach odchodził już bezbarwny, do tego zaprawki i polerka, ale się schodzi chłopakom niestety.

a o niedzieli 4 tego pomyślę, może uda się od nas turlnąć w kilku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to całą malujesz?

nie, pare rys i w kilku miejscach odchodził już bezbarwny, do tego zaprawki i polerka, ale się schodzi chłopakom niestety.

a o niedzieli 4 tego pomyślę, może uda się od nas turlnąć w kilku.

no im wiecej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zapraszam ja do was czasami też będe wpadał szkoda tylko że ostatnio jak byłem tak mało osób było myślałem że jakaś fajną a czwóreczkę zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proponuję , żeby ze względów promocyjno-propagandowych ustalić terminy spotów na 1szy i 3ci czwartek każdego miesiąca. łatwo w łepetynę wchodzi a i se policzyć i sprawdzić można w każdej chwili. Czekam na Wasze zdanie - równie dobrze może to być 2gi i 4ty, ale wg. mnie 4ty czwartek miesiąca brzmi słabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej przy kfc żeby wszyscy trafili bo nie każdy wie gdzie jest biedronka a przy kfc jest także stacja i myjnia to chyba lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba że tak ale ja do tych wszystkich co pisałem to umówiłem na parkingu przy KFC więc niech tak zostanie. A jak się zbierzemy wszyscy to najwyżej można pod biedronkie jechać nie róbcie zamieszania[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 18:45_________________________________________________więc każdy wie że tam się spotykamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się chociaż na pół godzinki wdepnąć, heh o 21szej kąpię córę więc nie mogę zalepić :wink4:

co z terminami naszych Płockich spotów?? jeśli nie ma obiekcji to zapodajemy ten motyw z 1szym i 3cim czwartkiem każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre i pół godzinki kolego ja u was też długo nie byłem ale byłem:)[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 20:56_________________________________________________to na chwilę obecną ile furek z płocka będzie w płońsku w tą niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...