Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PŁOŃSK / PŁOCK / okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zachęcam wszystkich forumowiczów i klubowiczów z Płocka i okolic do rejestrowania się na Wielki Test Języka Angielskiego na Płock zna angielski. Udowodnijmy to! Wielki Test Języka Angielskiego..

Test odbędzie się 17 czerwca w ORLEN ARENIE o godz. 11:00.

Pokażmy, że Płock zna angielski :D:D mamy już ponad 100 osób. Do wygrania kupony na kursy językowe, rabaty, etc.

P.S. Dzięki za wczorajszego spota ;)

Opublikowano
Zachęcam wszystkich forumowiczów i klubowiczów z Płocka i okolic do rejestrowania się na Wielki Test Języka Angielskiego na Płock zna angielski. Udowodnijmy to! Wielki Test Języka Angielskiego..

Test odbędzie się 17 czerwca w ORLEN ARENIE o godz. 11:00.

Pokażmy, że Płock zna angielski :D:D mamy już ponad 100 osób. Do wygrania kupony na kursy językowe, rabaty, etc.

P.S. Dzięki za wczorajszego spota ;)

A wygrać to chyba powinna osoba która nie zna angielskiego - tak adekwatnie do umiejętności:P:P Kiedy teraz kolejny spot - dope ??

Opublikowano

jak będzie sucho:)

dope - tak tak mam naklejkę na wyrost;) kolega się śmieje ze nawet nie adekwatnie do liczny suszarek pod maską

Opublikowano

Ważne ile dmuchawka dmucha ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a co ona tam dmucha, ale cały czas czeka na podmiankę z GTB z przeróbka wydechu

--------------------------------------------------------------------------------------------------

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2012 at 09:11 ----------

Czwartek 28.06 o 20:00 tam gdzie zawsze??

Opublikowano

Mi pasuje, nawet 19:45.

Opublikowano

A szkoda szkoda...

Opublikowano
A szkoda szkoda...

kurna znów będzie nas 4 a może 3 :( dla zachęty na miejscu możliwa diagnostyka VAG, LPG i inne

Opublikowano
A szkoda szkoda...

kurna znów będzie nas 4 a może 3 :( dla zachęty na miejscu możliwa diagnostyka VAG, LPG i inne

Oraz jakaś kreska dla chętnych, w sensie wyścig :)

Opublikowano
Oraz jakaś kreska dla chętnych, w sensie wyścig :)

No i jakby Marcel wpadł to można by się z nim dogadywać na hamowanie auta 4x4 też.

Opublikowano

no będzie:)

Opublikowano

No ja niestety nie dojechałem;/ juby_p ma numery telefonu do większości ludzi więc wyślijcie mu swoje numery, a jeżeli będzie się coś kroiło to będzie pisał do Was.

Opublikowano

o w czwartek to i pewnie dał bym radę wreszcie Was odwiedzić, bo odebrałem wczoraj padlinę od mechanika :decayed:

Opublikowano

myślę że też się pojawię

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.