Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestracja auta z ciągłością umów


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

fido nie chodziło mi o ciebie tylko o kolege remi


art 129 pkt 2 podpunkt 3

Stanowi on, iż funkcjonariusz Policji jest uprawniony do „żądania poddania się przez kierującego pojazdem lub przez inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu.”

chodzi mi o ten zapis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fido nie chodziło mi o ciebie tylko o kolege remi

art 129 pkt 2 podpunkt 3

Stanowi on, iż funkcjonariusz Policji jest uprawniony do „żądania poddania się przez kierującego pojazdem lub przez inną osobę, w stosunku do której zachodzi uzasadnione podejrzenie, że mogła kierować pojazdem, badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu.”

chodzi mi o ten zapis
A czego w nim nie rozumiesz?

Słowa "lub"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co kierujący jest pijany czy osoba która siedzi obok kierowcy lub siedzi z tyłu bo nie pojmuje twojego rozumowania czyli osoba siedząca jako pasażer kierowała pojazdem lub pan lub pani z ulicy tak w chwili zatrzymania i tu dochodzimy do sedna lub przez inna osobę do której zachodzi uzasadnione podejrzenie

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co kierujący jest pijany czy osoba która siedzi obok kierowcy lub siedzi z tyłu bo nie pojmuje twojego rozumowania czyli osoba siedząca jako pasażer kierowała pojazdem tak w chwili zatrzymania

A Ty wiesz o czym dyskusja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem sam zabrnąłeś w slepą uliczkę wyjaśnię ci to bardziej obrazowo ile osób może w chwili zatrzymania kierować pojazdem po za kierowcą jak i pasażerami którzy mogą sie przesiąść co do pasażerów już wiadomo że musi zachodzić uzasadnione podejrzenie twoje słowo "LUB" więc dalej nie rozumiem twojego toku rozumowania uwierz mi że ile przepisów również tyle interpretacji Polska to kraj absurdów nie tylko drogowych a interpretacja nie których przepisów może powalić z nóg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem sam zabrnąłeś w slepą uliczkę wyjaśnię ci to bardziej obrazowo ile osób może w chwili zatrzymania kierować pojazdem po za kierowcą jak i pasażerami którzy mogą sie przesiąść co do pasażerów już wiadomo że musi zachodzić uzasadnione podejrzenie twoje słowo "LUB" więc dalej nie rozumiem twojego toku rozumowania uwierz mi że ile przepisów również tyle interpretacji Polska to kraj absurdów nie tylko drogowych a interpretacja nie których przepisów może powalić z nóg

Wypunktowałem kilka postów wyżej kogo może bezwarunkowo kontrolować w kwestii trzeźwości policjant, wstaw sobie pomiędzy 1 i 2 słowo "lub"...

Reasumując - na pewno może kierowcę bez jakichkolwiek podejrzeń.

Jeśli uważasz, że źle myślę odpal YT i rzuć okiem na komentarz Kacpra, może to Ci otworzy oczy...

Z mojej strony eot.

Pozdrawiam

Edytowane przez Remi_K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...