Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Wyciek płynu chłodniczego


yamahamat

Rekomendowane odpowiedzi

Pomożcie gdzie może coś przeciekać. Po lewej stronie na dolnym czarnym plastiku od zderzaka od wewnątrz pokazuje mi sie płyn chłodniczy. Wycieka tylko jak jest ciepły silnik po ostygnięciu już jest OK. Co może być dziurawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..... moze....

trzeba rozebrać i usunąć usterkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam to samo, podany link w poście powyżej nie wiele pomógł. Nie mam w aucie klimy. Plamy mam w tym samym miejscu co yamahamat, właziłem pod auto ale nic nie widzę nie mogę namierzyć miejsca skąd może lecieć. płyn ubywa powoli nie leje się "ciurkiem" . Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie szukać, co sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wsypał na początek prestona :tongue4: W hyundaiu mi pomogło a w Audi wystarczyło wymienić hitlerowską opaskę samozaciskową na naszą rodzimą skręcaną . :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się tak wydaje, że to może być jakaś pierdoła bo nigdy wcześniej z tym problemów nie miałem i wszystko działało bez problemów. Jednak nie mogę stwierdzić skąd jest ów przeciek. Oczywiście wszystko ma swój kres. Dziś zakupie środek do uszczelniania i zobaczymy co i jak. Napiszę jakie będą efekty.[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 11:35_________________________________________________

Ja bym wsypał na początek prestona :tongue4: W hyundaiu mi pomogło a w Audi wystarczyło wymienić hitlerowską opaskę samozaciskową na naszą rodzimą skręcaną . :gwizdanie:

W którym miejscu była ta opaska?[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 11:36_________________________________________________Ok, wsypałem uszczelniacz, zrobiłem tak jak było w instrukcji i poczekamy na efekty :)[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:12_________________________________________________Problem ustąpił, nic nie kapie. Nie ma tez problemów z ogrzewaniem, termostatem itp. Środek, którego użyłem to produkt firmy K2, kosztował 6zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...