Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosba o analizę logów grupy 11 a4 b5 1z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego na 4 biegu przy około 3 tyś obrotów tracę moc?? błąd na kompie mam 00575. Z góry dziękuje. Dołączam logi grupy 11.

Dynamiczny:
Grupa 011: http://vaglog.pl/log-011_888xz.html

Opublikowano

Turbo słabo ładuje, sprawdź szczelność dolotu i wężyki do sterowania gruszką,

Wrzuć logi 003 i 011 będzie widać czy jest dziura w dolocie

Opublikowano
  • Autor

Turbo słabo ładuje, sprawdź szczelność dolotu i wężyki do sterowania gruszką,

Wrzuć logi 003 i 011 będzie widać czy jest dziura w dolocie

Zrobię jutro jak będę z pracy wracał w takim razie bo mam ładny prosty odcinek gdzie mogę się rozbujac. Przewody od ciśnienia są nowe nie dawno założyłem a powiedz mi może być to ten czujnik n75??

Opublikowano

n75 do wymiany:)

Opublikowano
  • Autor

Turbo słabo ładuje, sprawdź szczelność dolotu i wężyki do sterowania gruszką,

Wrzuć logi 003 i 011 będzie widać czy jest dziura w dolocie

Kolego dodaje logi dzisiejsze zrobiłem odraz 005 grupy też. Jak możesz rzuć okiem bo ja nie mam zielonego pojęcia jak czytać to . Dzięki:hi:

Dynamiczny:

Grupy 002, 005, 011: http://vaglog.pl/log-011_002_005_ZAp0dDh.html

Opublikowano

kolego napisałem ci ze masz zaworek do wymiany bo ten nie pracuje, grupy 002 i 005 nie robimy w1z

Opublikowano
  • Autor

kolego napisałem ci ze masz zaworek do wymiany bo ten nie pracuje, grupy 002 i 005 nie robimy w1z

Ale jesteś tego pewny?? Widzę ze nie dobija mi ciśnienie właśnie bo z 1800 ja mam ledwo 1400 i to pod koniec. a zawór n75 pracuje na 37 % a może też być kierownica turbiny?? bo jak założyłem strzykawkę 100 ml to szczerze nie chodzi ona zbyt lekko muszę nią wytworzyć ciśnienie ( na skali strzykawki z 100 ml wciskam ją na jakieś 60 ml dopiero rusza coś ) ale nie zacina się chodzi płynnie wiem ze da się to zrobić jakoś vagiem ale z nie sprawnym n75 jest to chyba nie możliwe prawda??

ale ze mnie baran :grin::grin::grin::wallbash::wallbash: teraz zobaczyłem że to nie te grupy bo miałem zrobić 003 008 i 011 anie 02 0005 i 011 :shock3::wallbash::polew:

Edytowane przez MiiichalQ

Opublikowano

jak gryszka stawia opór i cisninie nie schodzi to jest sprawna, nie powinna lekko chodzic bo tam jest sprężyna, jak nie jestes pewny zaworka to zmostkuj gruszke z turbo omijajac zaworek,,

ty masz turbo bez zmiennej geometrii na zaworze westgate:)

Edytowane przez baca2309

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak gryszka stawia opór i cisninie nie schodzi to jest sprawna, nie powinna lekko chodzic bo tam jest sprężyna, jak nie jestes pewny zaworka to zmostkuj gruszke z turbo omijajac zaworek,,

ty masz turbo bez zmiennej geometrii na zaworze westgate:)

No właśnie. Podłącz podcisnienie bezpośrednio do turbiny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.