Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele recaro czy z a6 c5


kedzior96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy warto inwestowac w fotele recaro w a4 b5 czy lepiej kupić kubelki z a6 c5? Ponieważ z jednymi i drugimi nigdy nie miałem styczności, fotele w skórze tylko wchodzą w gre,

Czasami lubię strzelić trasę 400km bez postoju i cenie sobie komfort. Auta nie mam zamiaru sprzedawać wiec trzeba inwestować.

Niestety ale podobnego tematu nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko Recaro.W swoim AUDI ich nie mam ale jeżdziłem poprzednio Passerati i tam je miałem.Piękna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może w a4 b5 i mógłby porównać komfort ze zwykłych nie kubelkow lub kubełkowe w materiale ? Bo nigdy ani w takich nie jezdzilem ani nie miałem styczności raz siedzialem tylko w fotelu z Mondeo mk3 recaro na zlomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie wsadzone materiałowe Recaro z A6 C5 :) przedtem miałem kubły, też w szmacie. Różnica jest spora ale myślę, że to każdy sam powinien sprawdzić.

Teraz jak jadę gdzieś jakimś innym samochodem, to mi jakoś nie tak się wydaje :decayed:

Teraz tylko kwestia jak mają się Recaro A4 B5 do A6 C5... czy z A6 C5 nie są aby ciut szersze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet te do b5 są szersze, nie chodzi mi o szyny tylko o całą poduchę

będziesz kiedyś w LBN to pablo ma u siebie recaro i chyba dość często jeździ po spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam recaro w pełnej elektryce w s4 b5 i nie mają sobie równych. Trzymanie boczne, ergonomika, zakres ustawień hit. A z a6 c5 to kupisz fotele, a co z kanapą i boczkami?

Taki mix trochę, mi by to zupełnie nie pasowało.

P.s. bedę miał je na sell, czarna skóra z niebieską alcantarą. Euro komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzesio, to chyba kolega mojego kolegi :D bo mówił mi właśnie ze jak do niego wpadne to skoczymy to jego kumpla abym sobie pomierzył i podpasowal jak sie siedzi.

Mówisz ze i szyny w s4 są szersze ? Bo słyszałem ze fotele p&p recaro z s4 pasują

Chyba ze mówisz o c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyny w każdym b5 są te same, chodziło mi o szerokość poduchy oparcia, jeśli są mocno wysiedziane to może nawet ocierać podłokietnik przy składaniu ;)

w c5 są szersze, dobrze słyszałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...