Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 s line 2.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytałeś o ic 3.0 tdi bit . Tu masz fotki ojca auta 

IMG_3906.jpg

IMG_3907.jpg

IMG_3908.jpg

IMG_3909.jpg

IMG_3911.jpg

IMG_3913.png


upload image free

Słabo widać bo zdjęcia były robione celem porobienia pomiarów 

ostatnie zdjęcie ic to taki jaki ja będę wkładał . 

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

super dzieki za zdjecia a czy prawda jest ze trzeba dobierac icka do silnika czy nie ma roznicy poprostu od 3.0 Biturbo i już ????

PS. ty bedziesz kupowal z tej strony co na zdjeciu???

Opublikowano

Kupujesz od 3.0 tdi i już , im większy tym lepszy , zawsze więcej powietrza zimnego do chłodzenia . Tak ja będę brał z tej strony . Chciał bym osiągnąć 320 KM

Opublikowano
  • Autor

O myslisz ze tyle az pociągniesz w góre.... to momentu bedzie z 600 ???

Dzieki za info to kompletuje graty....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ladne autko :)

Masz jakis filmik jak gra ten wydech? :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mam moze jak wiosna sie pojawi to cos nagram ....wydech jest lekko basowy moim zdaniem idealny bo nie uciazliwy w codziennej eksploatacji....i ladniejsze koncowki jak w ori sq5

Opublikowano
  • Autor

Idzie wiosna to cos zaczynam malymi kroczkami dzialac tzn auto odstawione do lakiernika odswiezony zostanie przedni zderzak oraz zamontowany bedzie czarny gril od kolegi peter22 dodatkowo obudowy lusterek i spojler klapy pojdzie w kolor czarny polysk, odmlodzimy lakier i bedzie powloka zabezpieczajaca.....foto po zabiegu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20170320_170936.jpg

Opublikowano
7 minut temu, dominika6c6 napisał:

20170320_170936.jpg

a opony brudne zostawili :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

20170320_171008.jpg

Kolejne mody

Zderzak odswiezony oraz zalozony czarny grill plus czarne lusterka i tylna lotka

Zawartość dodana 1 minute later

To tak na szybko tylko auto po lekkim prysznicu czeka go jeszcze polerka i wtedy zamieszcze lepsze foto

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

20171003_101343.jpg 

20171003_101611.jpg

jakis czas temu zamontowalem ic od 3.0 biturbo zdjecia slabe ale robione na szybko.... Icek przyciete ma rurki koncowe bo katy nie pasuja dodatkowo zfrezowane konce tak aby oryginalne weze weszly efekt taki ze nic nie trzeba w aucie przerabiac koszt ciecia i ponownego spawania z frezowaniem to 100 zl a efekt super.....

peter22 u ciebie troszke pokombinowane bylo....ale wazne ze dziala.....

Naszla mnie mysl na zmiane auta chwile pomyslalem o czyms z audi z 3.0 supercharged ale po obejrzeniu paru aut i w benzynce i dieslu stwierdzam ze zaprzyjazniam sie na dluzej z moja q5....na co by nie popatrzec to same klopoty....dlatego bede sie bawil z moja q5 i bede zakladal wieksze turbo i na tym mody pewnie zakoncze......

Edytowane przez dominika6c6
dopis1

Opublikowano

No to lecisz z tematem  , czekam na efekty 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

turbo

Takie oto turbo instaluje się obecnie zrobione przez TC- Turbo z Łodzi...... jednak  auto pozostanie z filtren DPF który przeszedł kompletne czyszczenie w firmie Viper stan jak nowy....decyzja taka związana z obecną sytuacja przeglądową i możliwością zatrzymania dowodu zobaczymy jaki będzie efekt....20180312_074547.jpg

Edytowane przez dominika6c6
dopis

Opublikowano

Kiedy montaż i korekta programu ??

Opublikowano
  • Autor

Montaż jest w trakcie auto od pn na warsztacie bo robie kompleksowo z DPF-em wymiana oleju i filtrami a strojenie już 21 marca....zobaczymy co będzie pewnie d*py nie urwie ale z tego co wiem to po czyszczeniu DPF ma być jak nowy więc coś na pewno zyskam......decyzja taka dlatego że osobiście spotkałem się na drodze do Kraka jak inspekcja sprawdzała merola z 4 końcami z tyłu i nie było to stare auto.....na diagnostyce teraz sprawdzając spaliny od razu wychodzi że DPF nie ma w aucie.....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i dobiegly konca mody zwiazane z moca w mojej audioli....podsumowywując 

1. Zamontowany IC od 3.0 BiTDI

2. Dpf po kompletnym czyszczeniu w firmie Viper Nowy Sącz - stan jak nowy

3. Zmieniona turbosprężarka na hybryde od TC- Turbisprężarki Łódź

4. Wymieniony kompletny rozrząd z olejem i filtrami

5. Ponowne strojenie dało 230KM i 440Nm

Ogólnie wrażenia z jazdy są ok auto fajnie się zbiera szczególnie przy większych prędkościach....najważniejsze że się udało... a w planach jeszcze

1. Dynamiczne kierunkowskazy 

2. Felgi alu 19" w trakcie odświeżania jeszcze trzeba opony zakupić....

3. Oświetlenie wewnętrzne Led

4. Zaciski na srebrno

5. Wosk i czyszczenie wnętrza

6. Jakieś sugestie.....

Edytowane przez dominika6c6
Dopis

Opublikowano

Zamiast 19 dawaj 20 , opony można wyrwać w takiej samej kasie . Co do mocy to tak jak pisałem Ci wcześniej po usunięciu ekologii napewno wyszło by 240 KM a nawet więcej . Teraz to trzeba będzie zainwestować w hamulce ja swoje stare wsadziłem do ojca q5 CAHB i jest dużo lepiej . Koledze załatwiłem teraz kompletny zestaw z sq5 może będzie chciał swoje sprzedać .

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

Felgi zostaja 19 cali bo niestety nasze drogi jak dla mnie nie pozwalaja na wiecej ale pewnie pokusze sie o jakies dystanse i tak jak pisalem prysne zaciski na srebrno lub czarno czerwony nie pasuje hehe chociaz dodalby z 10kuni?....teraz trzeba zadbac o kosmetyke....a hamulce poczekam bo po zakupue zmienialem kpl tarcz i szkoda wywalac.....a co u ciebie....

Opublikowano

Czekam aż się odezwie firma która mi miała robić auto . Jeśli się nie odezwia to może turbo zrobię tam gdzie Ty , i program tam gdzie zawsze czyli rPerformance 

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o turbine to ci co mi stroili powiedzieli ze tc robi bardzo dobrze... no cóż nie wiem bo to pierwsza moja turbina przerobiona ale z drugiej strony pewnie sie znaja....w jankach albo w raszynie jest jeszcze firma perun turbo tez robia hybrydy ale o nich nic nie wiem.....ps tak dzis trosze pojeździłem i wyłączyłem radio zeby posłuchać jak to wszystkodziała i powiem że fajny głos daje ta dmuchawka taki ni to gwizd ni to świst.... orientujesz się może jakie by dystanse na tył założyć zeby za bardzo koła nie wyszły na zewnątrz....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.