Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line


Kazik123

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą wstawiam fotki mojej laleczki, mam ją od początku listopada.

Wyposażenie standart, korbki przy tylnych szybach :polew: przy zakupie trochę mnie to zdziwiło, autko fajne 1 właściciel wydał na nie parę złociszy ,a pożałował na tylne szyby.

Brak tylko NAVI, w planach mam RNS-e.

Mody dokonane:

OC i AC

Zmiana na zimówki

i starczy na jakiś czas :wink4:

Tak na serio to większe plany dopiero wiosną min. oświetlenie wnętrza na czerwono, kierownica od RS4, lotka na bagażnik, RNS-e

Może jakieś propozycje.

pc260042db0.th.jpg

pc260045ys9.th.jpg

pc260048ow1.th.jpg

pc260050ie4.th.jpg

pc260049ek9.th.jpg

pc260052th6.th.jpg

pc260053mn6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna.. :slina:

Coraz bardziej podobaja mi sie B6 w tym kolorze.. :kox:

Wg mnie daruj sobie lote, a zakladaj bixenony.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna z fajnym silniczkiem

jesli chcesz troche wydac to doloz do tego zewnetrzny pakiet s-line lub S4 :kox: i bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bixenony też o nich myślałem, to co podoba mi sie w aucie to że ładnie leży na glebie.

100 zł i mam lotkę przyłoże i zobaczę zawsze można ją puści dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz z ciekawosci ile dałeś czy sam sprowadzales, bo bede zmienial kiedys napewno na ASN-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czaki22" autko jest z polskiego salonu, cena do 50 tys. przebieg 86 tys.km

jestem 3 właścicielem, znam cała historie auta i poprzednich właścicieli.

Można sie rozpisywać, jako ciekawostka to poprzednia właścicielka nawet wycieraczki wymieniała w serwisie (pani dr.)przez ostatnie 1,5 roku strzeliła kupę km. jeździła do drugiego gabinetu. Przy okazji ja kupiłem od niej A4 a, ona strzeliła sobie nowego PHAETONA za dwie paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jest z polskiego salonu, cena do 50 tys. przebieg 86 tys.km

jestem 3 właścicielem, znam cała historie auta i poprzednich właścicieli.

Można się rozpisywać, jako ciekawostka to poprzednia właścicielka nawet wycieraczki wymieniała w serwisie (pani dr.)przez ostatnie 1,5 roku strzeliła kupę km. jeździła do drugiego gabinetu. Przy okazji ja kupiłem od niej A4 a, ona strzeliła sobie nowego PHAETONA za dwie paczki.

No to super, szkoda, że lakiernik nie był z tej samej półki co wycieraczki, bo mocno odróżniają się kolorystycznie w Twojej A4 części oryginalne od tych po naprawie blacharsko - lakierniczej. A szkoda. Ale takie życie, pewnie naprawa powypadkowa była wykonywana w serwisie autoryzowanym, a tam blacharze i lakiernicy nie zawsze są najlepsi. Natomiast rozumiem, że jeśli się zna całą historię auta, to akceptuje się nie tylko zalety ale także wady auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miczek.mk" dokładnie o jakie elementy ci chodzi ?

Przecież jak znasz historię tego auta, to nie baw się z nami "w kotka i myszkę" i powiedz szczerze gdzie auto było rozbite, tym bardziej, że zdjęcia umieszczone przez Ciebie są tak złej jakości, i bez detali w stylu z otwartą maską, że trudno powiedzieć bez dokładniejszego oglądnięcia Twojego auta. Niemniej jednak ze 100 metrów widać nawet na tych kiepskich zdjęciach, że przedni lewy błotnik i zderzak to tak na serio to są w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jakiś element był nawet malowany, to czy musi to oznaczać że był bity.dokładki jak i sam zderzak był poobijany od kamieni, dokładki drzwi podobnie. Błotniki sa w orginale.

OK zabawa w kotka i myszke

Jaki to kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z poczatku nie chcialo mi sie w to wierzyc.. Ale jak sie przypatrzylem:

pc260045ys9xg2.jpg

To rzeczywiscie inny odcien.. :mysli:

Nie twierdze, ze to rozbitek czy cos, ale roznica jest.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratki:):) przyjemny okaz :D i ta czerwien... robi wrazenie :evil: (tylko szkoda ze autko dwukolorowe :confused4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przez to całą dyskusje na temat kolorów mojego auta, dostałe w dniu dzisiejszym totalnego pire...olca :wallbash:

Po całym dniu szukania gdzie autko było walone, stwierdzam że szyby są wszystkie orginał i auto posiada dach w innym kolorze drzwi w innym zderzaki w innym, błotniki w podobnym jak zderzak.

Prawda jest taka że w zależności w pod jakim kątem oglądam dany element zmienia on barwe, zwróciłem również uwage na ziarno lakieru na wszystkich elementach, jest podobne jak nie takie samo..

Na koniec dodam że z autka jestem zadowolony, nic nie stuka nie ściąga na strony i nie robi 3 śladów.

Może coś tam było malowane i lakiernik sie nie popisał, ale szczerze mówiąc podczas zakupu nie znalazłem różnicy w odcieniach lakieru.

Na dzień dzisiejszy mam dość szukania co jest w moim aucie nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie szukać, bo po co się dołować ;)

Ja u siebie też znalazłem kilka miejsc, które świadczą o jakiejś podejrzanej przeszłości. Jednak jeździ, nic nie stuka itp., to po co szukać dalej dziury w całym :)

Auto jest śliczne i na pewno zwraca uwagę na drodze. Gratuluję zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ziarno lakieru :P przecierz to jest zwykły lakier a nie menatlik to jakie tam ziarno :)

PS lupiłes je z okolic legionowa w mazowieckim ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...