Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to jest?


Maciej Mańkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie pierwsze Audi i pierwsze problemy. Aktualnie czytam i walczę z temperaturą ale moje oko przykuło jedno trochę nie pasujące coś, Pytanie moje czy to jakiś zawór? dodam że wychodzi z serwo i idzie do kolektora. Na foto widać również wężyk co idzie obok wychodzi z nagrzewnicy? i idzie donikąd.

http://www.directupload.net/file/d/4543/c85yjoee_jpg.htm

IMAG0651.jpg

d0a964defc05.jpg

72c037998701.jpg

IMAG0648.jpg

c27d28c1def0.jpg

tu widać Polską Szkołę Druciarstwa :) a to może powinno się łączyć ?

Edytowane przez Maciej Mańkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ta śrubka jest tam dla tego, że ktoś ułamał króciec który normalnie jest zaślepiony. służy on np do pomiaru podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam sam miałem ten króciec ułamany. Gdy wyjmiesz ta śrubkę hamulce ci sie zapowietrza i wcale ich nie będzie. Srubka to mało oryginalny pomysl. Ja zeby nie podpadało kupilem Super Glue i zakleiłem zamknięciem od tubki po owym kleju a żeby kolor nie podpadał maznąłem sprayem na czarno. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przedmówcą się nie zgodzę. "Gdy wyjmiesz ta śrubkę hamulce ci sie zapowietrza i wcale ich nie będzie" - nie jest to prawdą, jeżeli tą śrubkę zdejmiesz to hamulce się nie zapowietrzą tylko nie będzie działało wspomaganie hamulca, czyli innymi słowy pedał hamulca będzie twardy jak na zgaszonym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety ja sie muszę z tobą nie zgodzic kolego. Mialem tak ze tej zaślepki nie bylo i pedal byl strasznie miekki i nie bylo praktycznie w ogolę hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest podciśnienie a nie płyn hamulcowy, więc nawet jak rozszczelnisz ten układ to hamulce się nie zapowietrzą, zwyczajnie nie będzie działało serwo - widocznie się pomyliłęm z tym, że pedał będzie twardy - widocznie wtedy jest miękki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...