Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy. Nie mogę wyłaczyć świateł


dziadekM

Rekomendowane odpowiedzi

A więc opiszę po kolei.

Wczoraj chciałem wyjąć włącznik i się trochę rozleciał a mimo tego i tak nie wyjąłem. Tzn wszystko działało ok tylko nie było stopniowania bo te zapadki na sprężynkach wypadły. Włącznik w końcu wyjąłem, ale musiałem szybko gdzieś skoczyć autem z tym że bez włącznika bo był na kanale. Ku mojemu zdziwienia mimo że nie było włącznika to po przekręceniu zapłonu mijana same się zapaliły tylko nie dało się włączyć drogowych. Jak już w końcu uporałem się z włącznikiem to dalej światła mijania uruchamiają się same po zapłonie i w ogóle nie reagują na włącznik. Proszę pomóżcie 0dash2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień włącznik. Przed grzebaniem było dobrze, po jest źle. Diagnoza prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojadę na szrot może coś mają. A tak z ciekawości to w B6 jest jakiś system że światła same się uruchamiają jak nie ma włącznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pojadę na szrot może coś mają. A tak z ciekawości to w B6 jest jakiś system że światła same się uruchamiają jak nie ma włącznika?

Tak, jest takie zabezpieczenie że jak nie działa wyłącznik to światła są włączone zawsze, to na wypadek jak by gdzieś w trasie uszkodził się wyłącznik musiał byś dojechać do domu w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo faktycznie była wina włącznika bo źle poskładałem :( Znalazłem w garażu jakiś stary od B7 tylko bez płytki z diodami ale jak przepiąłem przewody to wszystko śmiga.

Teraz tylko ogarnąć ten co padł. Elementów elektronicznych tam nie ma więc trzeba tylko dobrze złożyć zapadki itp bo to przecież sama mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...