Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Audi S6 C5 340PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michałku, a te ?

13_bildg.jpg

picture.php?albumid=57&pictureid=275

Opublikowano

Przemas, mamy podobne gusta,. te tez sa swietne, ale sam wiesz - ze dostac takie MTM, czy Sportec w rozsadnej cenie graniczy z cudem...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wojtek a powiedz jak się sprawuje sprzęt pops a dent ? daje rade ?

Albo bylem za dlugo na sloncu albo nie rozumiem...pops a dent?

MTMy 19 cali nie dawno byly na alllego.

Strasznie sie napalilem tym bardziej, ze cena byla mega OK, ale okazalo sie, ze sa tylko dwie sztuki :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 17:49_________________________________________________Panowie dawno nic nie pisalem.

Auto zmienia sie co prawda caly czas ale jakos czasu nie ma.

Wklejam zdjecia na felach ABT dla ciekawostki bardziej bo juz zmienily wlasciciela.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34ab0c328d94ab3e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6bad32adee5161ec.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bf1b376a63691813.html

Tak jak pisalem przez chwile byly tez Sportec.

Jutro moze znajde je na dysku i wkleje.

Dalej szukam cos w 20 calach ale nic nie ma :embarrassed:

Pozdrawiam

Opublikowano

jeśli mam być szczery to te fele mi się nie podobają :thumbdown:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:46_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item605757111_felgi_aluminiowe_19_cal_roz_112_2_sztuki_mtm.html :gwizdanie: na te sie wojtek napaliłeś? cena faktycznie :kox:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 13:48_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/MTM-Bimoto-Komplettraeder-8-5x19-235-35-R19-A3-A4-A6_W0QQitemZ170324460765QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item170324460765&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

:naughty:

cena kosmos[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 14:15_________________________________________________albo te http://www.mdcomprex.fi/store/images/KT10%20Matta%20musta%20pinta%20kiillotettu.jpg keskin kt10 jak dla mnie to chyba najwiekszy :kox:

Opublikowano
  • Autor

MI ABT tez nie przypadly do gustu dlatego sprzedalem dalej...

Opublikowano

no te ABT średnio wyglądają .. 10 lat temu może i były ok :)

mtm wyglądają superowo na obiżonym zawieszeniu..ale to et i szerokość nie powala na kolana..

Opublikowano
  • Autor

No i zegary RS6 juz na pokładzie.

Co prawda w wersji USA bo europejskiej nie moglem znaleźć a jak były to około 1 tyś.

Opublikowano

fotki ?

Opublikowano

Ja bym zegarow z US wersji nie zakladal... bes sęsu moim zdaniem :)

Opublikowano

bes sęsu

besęsu... chyba też bym nie zakładał, ale pokaż jak to wygląda :przebiegly:

Opublikowano

Dalej szukam cos w 20 calach ale nic nie ma :embarrassed:

Wojtek, a może cuś takiego ?

http://www.tomason.de/tn4_galeria.php?catid=42

Opublikowano

złe nie są :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

super fura, pozazdroscic!!!, az milo sie czyta i oglada fotki

  • 3 lata później...
Opublikowano

Pamietam to auto z forum A6....w tamtych czasach chyba najlepszy projekt na forum :slina: potem doszedł jeszcze projekt Radka_S4, oboje daliście niezły pokaz z tymi autami :shock3:

Opublikowano

mistrz odsiwerzania tematow ;D jeden z 2010r drugi z 2009r ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.