Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Byla zmieniarka czy nie?


Kubuś 30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam !!!!! :-) U siebie w Audi mam naglosnienie Bose lecz nie mam zmieniarki ali nie widze okablowania po niej,jest mozliwosc ze oryginalne radio ma zmieniarke w sobie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam !!!!! :-) U siebie w Audi mam naglosnienie Bose lecz nie mam zmieniarki ali nie widze okablowania po niej,jest mozliwosc ze oryginalne radio ma zmieniarke w sobie??

Jak masz w kodach wyposażenia 7A2 to znaczy że powinna być zmieniarka * w schowku pasażera. B6 nie miało zmieniarki w radiu

To była opcja do zwykłego nagłośnienia jak i do bose. Widocznie komuś zmieniarka nie była potrzebna do szczęścia

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku nie ma śladu ze by kiedyś tam była zmieniarka ani też w bagażniku. Po prostu myślałem jak mam nagłośnienie Bose to rzeczą naturalną jest ze zmieniarka będzie na wyposażeniu.... Ale NIe ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzył link który podałem ?

Jakie masz radio ?

My nie wróżki, trzeba pisać konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To radio na 1 CD.

Jeśli schowek przed pasażerem nie był przystosowany do zmieniarki to znaczy że jej tam nie było.

Jak chcesz MP3 w tym radiu to zainteresuj się czymś takim jak Yatour (temat znajdziesz na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Ahh te naklejki wszędzie ich pełno gdzie nie spojrzeć to same s4 po mieście latają , a co drugie to szyby na korbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...