Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu - ciężko wchodzą biegi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich jest to moj pierwszy post wiec prosze o zrozumienie jezeli bedzie cos nie tak. Jestem od jakiegos miesiaca posiadaczem audi b7 2.0 tdi i nie pokoi mnie jedna zecz mianowicie czasami przy ruszaniu delikatnie szarpie calym autem przewaznie na zimnym silniku ale ostatnio zdazylo sie to na cieplym. do tego wydaje mi sie ze biegi nie wchodza taj jak powinny auto ma dopiero 3 lata i przejechane ok 110 tys. Dodam jeszcze ze wciskajac sprzeglo czuje jakby zgrzyt pod naga ale tylko wtedy gdy auto jest na obrotach. poprzedni wlasciciel to kobieta. wiem ze podobne posty juz byly ale dotyczyly starszych modeli przewaznie z wiekszym przebiegiem. JESLI KTOS WIE CO TO MOZE BYC Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC!!!!!!

Opublikowano

uzupełnij profil ze stanem faktycznym.... szarpanie to problem powszechny tych silników i wine za to ponoszą pompowtryski w dużym procencie....a co zanczy " biegi nie wchodzą jak powinny" sprecyzuj odrobinę... co do sprzęgła to nie wiem za bardzo co może być mi też na początku wydawało się że zgrzyta czasem przy zmianie z 4na 5 bieg ale zapomniałem o tym i nic się nie dzieje....

Opublikowano

w profilu masz B6......

a co do tych zarzutów co do swojego samochodu, prośba o dokładniejszy ich opis. pzdr

Opublikowano
  • Autor

FAJNIE ZE KTOS SIE TYM ZAINTERESOWAL PROFIL POPRAWIE. ODNOSNIE BIEGOW POPROSTU WRZUCAJAC JE SZYBKO CZUJE JAKBY DELIKATNY ZGRZYT, ZMIENIAJAC BIEGI WOLNO NIE NA OBROTACH WCHODZA JAK SIE NALEZY. CZY MOZLIWE ZEBY SPRZEGLO PADLO.

Opublikowano

FAJNIE ZE KTOS SIE TYM ZAINTERESOWAL PROFIL POPRAWIE. ODNOSNIE BIEGOW POPROSTU WRZUCAJAC JE SZYBKO CZUJE JAKBY DELIKATNY ZGRZYT, ZMIENIAJAC BIEGI WOLNO NIE NA OBROTACH WCHODZA JAK SIE NALEZY. CZY MOZLIWE ZEBY SPRZEGLO PADLO.

używaj małych liter - teraz troszeczkę pokrzyczałeś na nas :)

Opublikowano

używaj małych liter - teraz troszeczkę pokrzyczałeś na nas :)

może sobie zasłużyliśmy :evil:

Opublikowano

moze to nie bedzie mile , ale skoro przedtem jezdzila kobieta to ejst duza szansa na spalone sprzeglo ...

przepraszam Panie ktore wiedza co to polsprzeglo i potrafia sprawnie jezdzic - ale ich jest mniejszosc:D:D:D :polew:

Opublikowano

witam serdecznie

KrucaFiks mam to samo...

A odczuwalne jest to najbardziej ja z 2 "zapinam" 3. Takieee jakby delikatne zgrzytnięcie. :kwasny: Jak bieg zmieniam bardzooo powoli to jest git. Nie ma różnicy czy silnik zimny czy rozgrzany. Auto ma 99 tysi przejechane u helmutów.

Ogólnie mnie najbardzie męczy i martwi "trykanie i trzęsawka" jak stoje na biegu jałowym.....ale to już inna historia i inny dział...

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja mam objawy szarpania przy ruszaniu i nie precyzyjnego zapinania biegów od początku, serwis nie stwierdził wady więc nakulałem juz tak 133000, generalnie nie zdarza się to zbyt często więc da się żyć, czasami nie mogę wrzucić jedynki i wciskam 2 razy sprzęgło i jest ok.

Opublikowano

Ja mam objawy szarpania przy ruszaniu i nie precyzyjnego zapinania biegów od początku, serwis nie stwierdził wady więc nakulałem juz tak 133000, generalnie nie zdarza się to zbyt często więc da się żyć, czasami nie mogę wrzucić jedynki i wciskam 2 razy sprzęgło i jest ok.

ale serwis tak stwierdził w czasie gwarancji czy to już było po gwarancji? bo w tych dwóch okresach serwisy deklarują różne podejścia

Opublikowano

Auto kupiłem nowe i na pierwszym przeglądzie zgłosiłem, mam jeszcze na gwarancji do marca ale nie poruszam już tematu, uważam, że na taki przebieg w tak krótkim czasie auto jest mega wytrzymałe i bezawaryjne, na gwarancji wymieniono tylko 3 drobne elementy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.