Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koledzy co sadzicie o tych FELGACH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Koledzy tak powoli sie rozgladam za felgami do mojej a4-ki

A ze niemam zbyt duzego budzetu a intersuja mnie bardziej nowe felgi to znalazlem sobie cos takiego.

Troche sie naczytalem na forum co myslicie o niektorych z tych felg ale wszystko przez kase lub jej brak...... :confused4:

np.

1. http://www.allegro.pl/item508975525_piekne_nowe_felgi_16_5x112_polerowany_rant.html

2. http://www.allegro.pl/item510537175_205_felgi_aluminiowe_16_5x112_110_tireline.html

Oczywiscie chodzi mi o wzor poniewarz rozmiar felgi to bedzie 17CALI !!!!!!!!

Albo wy macie jakies inne propozycje.Z gory wam dziekuje>

Opublikowano

oba wzory są bardzo fajne ale z przewagą na te drugie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wilkie

a co sadzisz o jakosci tych felg!

niektozy z klubowiczow mowia ze takie felgi to z plasteliny sa zrobione i sam niewiem jak z jakoscia?

Opublikowano

za tą cenę nie kupisz dobrej jakości felg (1189zł- :shocked:) .... poszukaj jeszcze wśród klubowiczów na "Sprzedam" :wink4:

Opublikowano

Zadne :)

Opublikowano
  • Autor

Tez sie spodziewalem ze i tak ktos napisze

Ale kolego tak jak napisalem mam taki a nie inny budzet ,jezdzilem u siebie w miescie i szukalem......sa uzywki w takich cenach ze glowa boli i wzor z zeszlych epok ,wiec co robic?

A te sa nowe tyle ze nie 1-wszej jakosci

Narazie sie za zastanawiam.

Dzieki

Opublikowano

Łukasz założ wątek w dziale "Kupię" poszukaj też czegoś w dziale " Sprzedam" może akurat coś się trafi....

Opublikowano

Kup oryginalne uzywki z oponami.. :good:

Np.

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_ori_felgi_17-t58341.0.html

Bo jak Ci przyjdzie malowac, albo prostowac to co chcesz kupic, to w rezultacie bedzie drozej.. :good:

Opublikowano

Kup oryginalne uzywki z oponami.. :good:

Np.

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_ori_felgi_17-t58341.0.html

Bo jak Ci przyjdzie malowac, albo prostowac to co chcesz kupic, to w rezultacie bedzie drozej.. :good:

popieram w 100% ...kolega Sławek to solidny i godny zaufania klubowicz :) i na bank jeszcze Ci naklejkę klubową dołoży w gratisie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pytam poniewarz wiem ze sie znacie!

Czyli takie felgi z allegro sa tak kiepskiej jakosci ze sie beda giely i rysowaly ?!!!!!!

To po co sprzedaja takie badziewie?

A znacie kogos z klubowiczow kto zakupil takie fele i jest niezadowolony,no niestety musze pytac,bo kto pyta nie....

a wiadomo szkoda kase wywalic w bloto......

Narazie chce sie zorjentowac co i jak a z zakupem sie wstrzymam do sezonu jeszcze daleko

Opublikowano

sprzedają żeby zarobić .... poszukaj w szukajce "felgi z allegro" może coś znajdziesz na temt takich felg :wink4:

Opublikowano

Powiem tylko tyle, ze kola letnie sa tansze w zimie i na odwrot.. :naughty:

Opublikowano

ja mam 17 cali z oponami w dobrym stanie do sprzedania :P

http://www.allegro.pl/item514879796_kola_audi_a4_wzor_rs4_rozmiar_17_z_oponami.html

zero rys

proste

niby jest to replika ale przejechały 20 tyś km po warszawie i sa super

sprzedaje bo chce takie same tylko w 18 calach :P

Opublikowano
  • Autor

Wiec kolego masz te felgi NIE ORYGINALNE!!!!!

I mowisz ze sa ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Opublikowano

A znacie kogos z klubowiczow kto zakupil takie fele i jest niezadowolony,no niestety musze pytac,bo kto pyta nie....

Ja zakupiłem repliki ..mieszane uczucia ..fajnie wyglądają , ale wykonanie i powłoka lakiernicza do d*py :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Czyli nie polecasz tych co znalazłem na allegro...a długo juz na nich jezdzisz???

Opublikowano

Czyli nie polecasz tych co znalazłem na allegro...a długo juz na nich jezdzisz???

napisał że 20 tys... :wink4:

Opublikowano

Jak dla mnie drugi wzór :good:

Opublikowano

Drugi wzór :good:

A najlepsze te od Boberka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

2 jest super

ale co z tego jak mi odradzaja za ich jakosc

i napewno maja racje :no:

sam juz niewiem.mimio wszystko bardzo mi sie podobaja!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.