Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 143KM Czarnula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe A4 już w domku Po przesiadce z A4 b6 v6 przesiadka na A4 B8 ;)

7xe5n3by.jpg

bqw7o24n.jpg

bwi2j8kb.jpg

A więc Jestem już po wymianie Oleju i Filtrów zakupione od kolegi z Forum :)

IMG_20161208_105449_1.jpg

VCDS 16.8.3 Też już przybył

I pierwsze co

Green Menu włączone

Test Zegarów Włączone

Doświetlanie zakrętów włączone

Próbowałem wyłączyć brzęczyk od pasów Lecz nie mam tej opcji w VCDS :(

Wpadła też Mata bo Bagarznika

92D54965-5157-4CB1-BED5-E5D7BBDA7BCA.JPE

Oraz nowy włącznik świateł Mój był wciśnięty , więc wpadł ładniejszy :)

2016_12_15.png
http://www.audiklub.org/wyposazenie/e0a/7a3/4ue/6xc/5sl/6ts/1kw/j0z/1lt/1as/1ba/3fa/5ma/7x0/f0a/8gu/0g7/0yh/0jh/th3/3nz/8bd/u2a/x0a/1n1/2zq/cd6/7k0/4x3/2k1/3l3/4kc/3y0/4k4/5d7/1sa/7mg/q1a/4gf.html?lang=pl

Edytowane przez east-import

Opublikowano

Z Quattro i Tiptronic przejść na FWD ze skrzynią Multitronic?

Ile km zrobiłeś takim setupem? Szczerze mówiąc współczuję.

Opublikowano

Z Quattro i Tiptronic przejść na FWD ze skrzynią Multitronic?

Ile km zrobiłeś takim setupem? Szczerze mówiąc współczuję.

Z Quattro i Tiptronic przejść na FWD ze skrzynią Multitronic?

Ile km zrobiłeś takim setupem? Szczerze mówiąc współczuję.

i znowu sie czepiasz w każdym tamacie to samo

Opublikowano
  • Autor

Z Quattro i Tiptronic przejść na FWD ze skrzynią Multitronic?

Ile km zrobiłeś takim setupem? Szczerze mówiąc współczuję.

Q i Tip mam w a4 b6 a A4 B8 mam od dzisiaj I jak na razie nie odczuwam braku Q ;) Ale za to całkiem nowsza konstrukcja niż a4 b6 ;)

Opublikowano

chyba różnica duża do b6

Powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

chyba różnica duża do b6

Powodzenia :wink:

Na + Troszkę inaczej B8 większa ale i nowocześniej :)

Opublikowano

to pasuje teraz zmienić opis ,bo jeszcze został z b6

Opublikowano

Z Quattro i Tiptronic przejść na FWD ze skrzynią Multitronic?

Ile km zrobiłeś takim setupem? Szczerze mówiąc współczuję.

Strasznie duźo jest sarkazmu w tym co piszesz ...

Nie wiem co Ci Kolega zawinił, źe kupił auto bez Q i z multi ?

...szanujmy się nawzajem .

Opublikowano

Bo dla tego Pana samochód bez Q i nie daj boże disel to nie samochód

Opublikowano

Sory, źe w Twoim temacie Grzegorz :hi:


Bo dla tego Pana samochód bez Q i nie daj boże disel to nie samochód

Dobrze, źe mam klekota... aź strach pomysleć co by było gdybym miał banzynę :grin:

Koniec OT .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Sory, źe w Twoim temacie Grzegorz :hi:

Bo dla tego Pana samochód bez Q i nie daj boże disel to nie samochód

Dobrze, źe mam klekota... aź strach pomysleć co by było gdybym miał banzynę :grin:

Koniec OT .

Nie nie właśnie masz wszystkie wady disel bez Q i w multi :grin: jesteś wrogiem publicznym nr1. dla komornika :grin:

zostaniesz zneutralizowany sory. ale nie mogłem się powstrzymać

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

?

Opublikowano
  • Autor

Bo dla tego Pana samochód bez Q i nie daj boże disel to nie samochód

A4 B6 Q V6 Też diesel Stoi dalej u mnie na podwórku ;)

Fakt że Q to super sprawa bo kilka lat nim jeżdżę

Ale B8 do 40k w Q nie da się wyrwać

Edytowane przez east-import

Opublikowano

i znowu sie czepiasz w każdym tamacie to samo

Publicznie dostępne forum, mam prawo do wyrażania swojej opinii.

Strasznie duźo jest sarkazmu w tym co piszesz ...

Nie wiem co Ci Kolega zawinił, źe kupił auto bez Q i z multi ?

...szanujmy się nawzajem .

J.w.

Nie rozumiem idei przyklasku, niezależnie od prezentowanej treści.

Nie nie właśnie masz wszystkie wady disel bez Q i w multi :grin: jesteś wrogiem publicznym nr1. dla komornika :grin:

zostaniesz zneutralizowany sory. ale nie mogłem się powstrzymać

Popracuj nad interpunkcją i składnią, bo ciężko się to czyta :)

Opublikowano

A czy możesz pewne kwestie przemilczeć? "Błogosławieni ci, którzy nie mają nic do powiedzenia a mimo to zachowują milczenie."

Opublikowano

Artur, nie chodzi tu o przyklaskiwanie ... ale o "mało delikatne" Twoje zdanie .

Nie dziw się, źe zwrócono Ci na to uwagę .

Pozdrawiam :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A więc Jestem już po wymianie Oleju i Filtrów zakupione od kolegi z Forum :)

IMG_20161208_105449_1.jpg

VCDS 16.8.3 Też już przybył

I pierwsze co

Green Menu włączone

Test Zegarów Włączone

Doświetlanie zakrętów włączone

Próbowałem wyłączyć brzęczyk od pasów Lecz nie mam tej opcji w VCDS :(

Wpadła też Mata bo Bagarznika

92D54965-5157-4CB1-BED5-E5D7BBDA7BCA.JPE

Oraz nowy włącznik świateł Mój był wciśnięty , więc wpadł ładniejszy :)

2016_12_15.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.