Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przydusza przy 3100 obrotow


Gość oskaritto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oskaritto

Witajcie!Ostatnio borykam sie z problemem ,ze podczas przyspieszania auto mi przydusza przy obrotach 3100 a jak docisne gazu jedzie pozniej dobrze i tak mam na kazdym z biegow :/ Vag nie pokazuje zadnych bledow a ja nie wiem gdzie szukac :/ zrobilem logi kanalu 011 i zamiescilem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_prosze_o_analize_logow_kanalu_011_turbo-t58629.0.html;msg629630#msg629630 .Z gory dziekuje za podpowiedz i pomoc :hi: :hi: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

no wlasnie tak jak mowisz :/ jednego dnia lepiej nastepnego caly czas beznadziejnie :/ ciezko wyczuc o co chodzi....:/ jak znajdziesz rozwiazanie daj znac .Z gory dzieki!! :hi::notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie ale nie zawsze jednego dnia jest dobrze na drugi rozczarowanie ,podejrzewam przepływkę .

Odłącz przepływkę i będziesz wiedział czy to ona powoduje ta niestrawność!

co rozumiecie przez słowo przydusza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chodzi o to ze zaczyna ciagnac tak od 3100 obrotów od począdku dzieje sie tak jak by sie sprzegło slizgało ale to nie to.dojdzie do 3100 i tak jak by dopiero mocy dostawał i auto przyśpiesza --mam tak sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oskaritto

dokladnie to mialem na mysli.Dzisiaj zauwazylem ze przydusza go *jakby moc tracil* w 2 polozeniach..2900 i 3100 obrotow a pozniej idzie dobrze... :/ robilem logi ale nikt ich nie skomentowal wiec chyba musze przeplywke odlaczyc jak kolega radzi.Powiedzcie mi czy jak odlacze przeplywke wyskoczy blad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak odlacze przeplywke wyskoczy blad ?

Raczej tak.

jak nie będziesz odczuwał zmiany to masz rozwiązanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...