Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 ForzaMaciej


ForzaMaciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przyszedł czas pochwalić się troszkę moją B5 :)

Silnik 1,9 TDI 90KM. Rocznik 1996.

Wyposażenie:

-klimatronik

-el szyby

-el lusterka + podgrzewane

-centralny zamek na pilota

-abs

-poduszki powietrzne

-system "go home" ( w skrócie po zamknięciu samochodu przez 30sekund świecą się światła mijania)

-światła przeciwmgłowe przednie + tylne

- wentylowane przednie tarcze hamulcowe

-kierownica S line

- podłokietnik kierowcy + pasażerów

Obecnie tyle mi przychodzi do głowy :)

Plany ?

-zakup 17" felg aluminiowych na lato

-ramka grilla na czarno

-LEKKO przyciemnić tyle szyby

5c0404c5f24fc621.jpg

0440fef5ff3ca15e.jpg

0d99fe7eb328bdd4.jpg

7b98621abfbc5e40.jpg

cac6b45f6ee9dade.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile autko ma przelotu? Pokaż jakieś zdjęcia środka :)

Bezawaryjności!

Po 17stki zgłaszaj się do mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg 370 tyś :)

Proszę bardzo zdjęcia środka.

fc7c92b0204d2427.jpg

860cee8f8682e50e.jpg

80c927e8a5cdb45a.jpg

OTO MÓJ PRZYJACIEL DO PODRÓŻOWANIA :D

eebb079eaf1fe8dc.jpg

A TU TAKA CIEKAWOSTKA :)

69a2c90457bcd62b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klameczki podświetlane fiufiu :naughty:

Przyjaciel najlepszy, nie będzie zbędnie zrzędził podczas jazdy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica owszem ma trochę za sobą lecz dostałem ją w gratisie od poprzedniego właściciela . Oryginalnie była zwykła kierownica.W planach jest albo obszycie albo zakup samej obręczy gdyż poduszka jest w bardzo dobrym stanie :)

Podświetlane klamki robił poprzedni właściciel. Jest elektrykiem samochodowym także jest kilka akcentów których nie ma w seryjnej b5 i co najlepsze zrobione z gustem :)


odnośnie przyjaciela to jest bardzo fajny bo nie gada i nie denerwuje podczas jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modyfikacje będą ruszały z początkiem wiosny :) aktualnie pogoda nie sprzyja do robienia czegokolwiek na polu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie raczej nie będzie ruszane ze względu na funkcjonalność ( moja okolica nie za bardzo sprzyja samochodom obniżonym ) :D ale co będzie to czas pokaże początkiem wiosny :)


515532c2cc81b2e5.jpg

Nowy zakup do a4 :) 17" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ładna, chociaż na lato to 18tka lepiej się prezentuje a jeździ się prawie tak samo ;)

Co do samochodu ? Dbać o sprawy eksploatacyjne, lać i jeździć.

To co według mnie do zmiany na starcie to gałka zmiany biegów z mieszkiem, jakoś tej nie widzę do kiery z S'y :decayed: (nie duże koszty a oko cieszy).

Widzę ją w połączeniu z czernią(Ty chyba też, co dobrze znaczy :grin:).

Jak będziesz chciał robić grill to daj czarny połysk ale kup poliftowy grill(na szrocie czy allegro za grosze) lepiej to siądzie a ten sprzedaj, wyjdzie praktycznie za darmo :grin:

Zapomniałeś dodać, że masz jeszcze poliftowe podświetlane kratki nawiewów co w tym roczniku nie występowało(też zapewne poprzedni właściciel robił).

Dekory w śordku też by się chyba fajnie zgrały w czarnym połysku :naughty:

Nie przeszkadza Ci to CB przy podłokietniku? Zobacz sobie jak jest u Kowiego, on ma u siebie w innym miejscu i na stałe podpiętą.

Powodzenia w modach.

Coś takiego

14964051_1114512285285274_1373873983_o_z

Edytowane przez SwogONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jeździłem na 15" i dlatego kupiłem 17 aby zobaczyć jak się na takich jeździ :D

mieszek jaki proponujesz ? :)

Plan jest aby połączyć zieleń z czernią i dlatego w planach jest czarna ramka grilla i minimalnie przyciemnić szyby.

Co do alufelg to na pewno będą malowane na srebrne lub ciemny grafit ale najpierw będę musiał założyć srebrne i zobaczyć jak to wygląda a następnie w programach do obróbki zdjęć się pobawić i zmienić kolor na grafit :) na forum napewno będą dwa zdjęcia do porównania w którym lepiej będzie Audiczka wyglądać :)

wiedziałem ,ze o czymś zapomniałem :D tak tak poprzedni właściciel dawał podświetlane kratki nawiewów plus nie wiem jak to nazwać więc określę to po "chłopskiemu " są także dwie czerwone diody które z sufitu lekko świecą w kierunku gałki zmiany biegów :P

Odnoście CB osobiście mi nie przeszkadza.

zauważyłem ,że dużo osób ma zrobione białe podświetlenie zegarów plus czerwone wskazówki ( takie jak na zdjęciu wyżej ) zna się ktoś na tym i czy dużo roboty ze zmiany z ori na takie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam wystarczy oskubac czerwona farbe i masz biale :)

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam wystarczy oskubac czerwona farbe i masz biale :)

1996 licznik na zarowkach jeszcze wiec zostaje wymiana na jakieś led białe w oprawce i zeskrobanie farby ale efekt kiblowaty więc albo zostaw albo pakuj licznik z lifta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20161103_145741_zpsx07snv0y.jpg

Coś takiego jak u dołu, tylko ja kupiłem od a4 b6 i jak widzisz na zdj troche różni się wymiarami i musiałem odsprzedać koledze :) Podobno od a3 jest P&P ale też nie wiem czy nie do polifta. Sama gałeczka fajnie wykonana, mega miękka skóra i ładnie wygląda. Ewentualnie kupić samą gałkę i dać mieszek do obszycia czarną skórą.

Grill zanim będziesz chciał malować na czarno najlepiej wymienić na polifta, możesz sobie zobaczyć jaka jest różnica.

Edytowane przez SwogONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gałki zmiany biegów to zastanowię się bliżej wiosny :)

 

Edytowane przez ForzaMaciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od a3 pasuje gałeczka p&p :) co do tarczy ty zmywaczem od spodu potraktować czerwień i masz białe podświetlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale pasuje P&P pod tunel 1 din? Bo zobacz na zdj wyżej od a4 b6 jest mieszek nie bardzo ;) I nie wiem czy P&P pasuje do polifta czy do przedlifta też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Poniedziałek kierownica idzie do obszycia :)

Doszły nowe plany mianowicie przyciemnienie folią przednich kierunkowskazów, końcowe rury tłumika na prosto  i białe oświetlenie zegarów :)

Dnia 24.12.2016 o 09:47, lukaszwidz3 napisał:

Od a3 pasuje gałeczka p&p :) co do tarczy ty zmywaczem od spodu potraktować czerwień i masz białe podświetlenie :)

Kolego w swojej audicy tak robiłeś zegary ? :)

Edytowane przez ForzaMaciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...