Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 ForzaMaciej


ForzaMaciej

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ForzaMaciej napisał:

w Poniedziałek kierownica idzie do obszycia :)

Doszły nowe plany mianowicie przyciemnienie folią przednich kierunkowskazów, końcowe rury tłumika na prosto  i białe oświetlenie zegarów :)

Kolego w swojej audicy tak robiłeś zegary ? :)

Co do tego tłumika to jest on specjalnie tak skierowany w dół ze względu na brak DPF (tak przynajmniej było w BMW), żeby kopcił w asfalt, a nie w sąsiada za tobą. W Niemczech jak np. coś takiego odkryją to jest lipa. :P
Nie zniechęcam po prostu informuję o ewentualnych przyczynach/skutkach tego posunięcia. Wizual na pewno się podniesie, no i dźwięk... :D

Dlaczego chcesz przyciemnić przednie kierunkowskazy. Nie rób tego. :D

A co do tych zegarów to jest na forum poradnik jak to zrobić z efektem przed i po. :P

Ta gałeczka od A3 też u mnie siądzie, ale pamiętaj, żeby kupić z dobrze wyrysowanymi biegami na górze, bo docelowo w A3 wsteczny jest np. w innym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ppatryk napisał:

Co do tego tłumika to jest on specjalnie tak skierowany w dół ze względu na brak DPF (tak przynajmniej było w BMW), żeby kopcił w asfalt, a nie w sąsiada za tobą. W Niemczech jak np. coś takiego odkryją to jest lipa. :P
Nie zniechęcam po prostu informuję o ewentualnych przyczynach/skutkach tego posunięcia. Wizual na pewno się podniesie, no i dźwięk... :D

Dlaczego chcesz przyciemnić przednie kierunkowskazy. Nie rób tego. :D

A co do tych zegarów to jest na forum poradnik jak to zrobić z efektem przed i po. :P

Ta gałeczka od A3 też u mnie siądzie, ale pamiętaj, żeby kupić z dobrze wyrysowanymi biegami na górze, bo docelowo w A3 wsteczny jest np. w innym miejscu ;)

Dobrze wiedzieć ,że są przypały odnośnie prostego tłumika :D

Kierunki chcę przyciemnić ze względu ,że miałem w b4 i podobało mi się a w b5 nie wiem jak to będzie wyglądać ale zawsze można zerwać folię w razie jakby mi się nie podobało :)

Widziałem różne poradniki i akurat na zegarach które były np w 1996 nie zobaczyłem takiego poradnika i nie wiem jaki efekt będzie :)

Plany były także przyciemnić lampy przednie od wewnątrz ale z tego co się orientuję w lampach przed liftem nie ma jak przyciemnić bo oczywiście odbłyśników nie będę przyciemniał z wiadomych przyczyn :D dlatego przyciemnianie lamp u mnie nie przejdzie a zmiana lamp na polifty lub inne odpada ze względu ,iż szkoda mi przeciwmgielny z przodu bo mam w lampie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ForzaMaciej napisał:

Dobrze wiedzieć ,że są przypały odnośnie prostego tłumika :D

Kierunki chcę przyciemnić ze względu ,że miałem w b4 i podobało mi się a w b5 nie wiem jak to będzie wyglądać ale zawsze można zerwać folię w razie jakby mi się nie podobało :)

Widziałem różne poradniki i akurat na zegarach które były np w 1996 nie zobaczyłem takiego poradnika i nie wiem jaki efekt będzie :)

Plany były także przyciemnić lampy przednie od wewnątrz ale z tego co się orientuję w lampach przed liftem nie ma jak przyciemnić bo oczywiście odbłyśników nie będę przyciemniał z wiadomych przyczyn :D dlatego przyciemnianie lamp u mnie nie przejdzie a zmiana lamp na polifty lub inne odpada ze względu ,iż szkoda mi przeciwmgielny z przodu bo mam w lampie :)

Czyli masz Boscha z przodu tak jak ja :P
Fajne to jest, bo bezkarnie możesz na nich latać w nocy, bo policja nie ogarnie, że są w lampie. :D

Ja polifty na bixie będędopiero montował jak mi te przestaną dobrze świecić, albo wcześniej jak będzie leżało mi wolne 1000zł.

Tu masz wątek od zegarów:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ppatryk napisał:

Czyli masz Boscha z przodu tak jak ja :P
Fajne to jest, bo bezkarnie możesz na nich latać w nocy, bo policja nie ogarnie, że są w lampie. :D

 

Widzę ,że wiesz o co chodzi haha :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że chcesz modować swoją. Przeczytaj u mnie "whishlist" może coś Ci się spodoba i przerzucisz do siebie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy lotka nad tylną szybę będzie dobrze wyglądać czy lepiej zostawić tak jak jest ? :P
 

Koledzy czy lotka nad tylną szybę będzie dobrze wyglądać czy lepiej zostawić tak jak jest ? :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy lotka nad tylną szybę będzie dobrze wyglądać czy lepiej zostawić tak jak jest ? [emoji14]
 
Koledzy czy lotka nad tylną szybę będzie dobrze wyglądać czy lepiej zostawić tak jak jest ? [emoji14]
 

lotka na klapę RSowa zawsze dobrze wygląda w avancie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odnośnie " go home " to widziałem kilka poradników na forach między innymi tutaj :)

 


 

 Moje felgi które obecnie tak wyglądają:

                                                                  

15577658_1279905668719341_586965882_n.jpg

 

Na wiosnę będę malował na ciemny grafit :) myślę ,że będzie super wyglądał grafit do zielonego ( tym bardziej,że relingi czarne oraz czarne obramówki okien :)

4827184143_d429892df7_b.jpg:

audi-rs4-b5_00022002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


lotka na klapę RSowa zawsze dobrze wygląda w avancie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka




Tak będzie nawet bdb dobrze wyglądać.. sam już taką kupiłem i czeka na lakierowanie i montaż..

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...