Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BEX] A4 B6 S-line by Damiyc. Przymiarka do multifunkcji :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Na forum od dawna gdyż jest to już moje czwarte A4 [emoji4] Znaleziona przypadkiem z przebiegiem 70 tyś. Mil . Mam w niej trochę pracy ale wszystko powoli ogarniemy:)

Najważniejsze rzeczy do zrobienia:

- posprzątać bo syw niesamowity done

- wymiana sprzęgładone

- nie działa ogrzewanie done

- wywalenia stożka done

- wymiana rozrządu done

- wymiana płynów i filtrów done

- blacharka( tylnia cwiartka zadrapana)

PLANY Na ROK 2017 [emoji4]

- DP + wyłączenie drugiej sondy lambda

- Hamownia (Samochód jest po Stage 1 ale wyniku nie znam)

- Moduł doświetlania zakrętów + Coming home

- Żarówki LED w halogenydone

- Nakładka na ręczny Rs4 od biggmandone

- Ksenony w lampy( jeszcze nie wiem czy ori czy Hid)hid 4300k

- Zderzak pod spryski

- Imitacja samopoziomowania od kolegi z forum deamonedone

- 2 din done

- ledowe oświetlenie wnętrza done

- Pokrętło do włącznika świateł od A3 done

Jeśli większość z tych rzeczy uda mi się ogarnąć będę bardzo zadowolony:)

Z poza serii:

- S line

- Bex

- Program( niestety nie mam wykresu)

- Felga 18"

- Pełen pakiet oświetlenia wnętrza

- Tylny podłokietnik Mc donald:)

- Końcóowki tłumnika 90mm

- Podejrzewam większą średnicę układu wydechowego

- Pedały ala RS

W aucie staram się wszystko robić sam więc bede na bieżąco wstawiać foty:)

Pierwsze zdjęcie zaraz po zakupie niedługo będzie więcej

acc42e349089f4168b5f4b1825e2c9f7.jpgcd175982d5fb6ceb4c53b9dff00571f6.jpg

Nowe fotki

50696a1b83256782d9750b0469bc715d.jpg

027f2da327435e84f6db6d80d32743eb.jpg

2dc5dd029252a3c6a3bbdc05e6f0cd61.jpg0dbffebfcbd571668e559490a581b800.jpg

ae42e5d43b21cb7f4e9553ce5ac81a29.jpg814e8706eba603812c542f3729d57976.jpg74d96e123690971055e42d9015f7c911.jpgb67af23da146428e606473e57ccd7b6f.jpg21093e4e2623d75d20f39d2908ba78b1.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Damiyc

Opublikowano

Baza na dalsze mody bardzo fajna. Dobrze siedzi na niej ten kolorek. Powodzenia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Prezent od Mikołaja:D przyda się

6a2fe37a6ff1ee5910b472591fb02ffa.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Pierwsze graty do wymiany

- kompletny rozrzad SKF z pompą wody

- nagrzewnica

82f3ff6c2b23d4100fe2a5a6409cfcdb.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Kolejne graty:)

44f7f7e9400093a1ab4fb2fda61c6c8e.jpg

Jutro relacja z wymiany rozrzadu, nagrzewnicy i innych pierdół

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Wymieniony kompletny rozrzad z pompą wody przy okazji wymiany rozrządu zdiagnozowałem koło prowadzonce pasek napędowy do wymiany. Zostało wymienione na nowy zamiennik Febi. Nowa nagrzewnica i auto już grzeję:) Oryginalna puszka filtra powietrza jakoś nie leżał mi ten stożek. Wszystkie filtry nowe plus plukanka Liqui Moly i Motul 5w40. Następne będzie sprZęgło:)

68b7f0a720de5d4d1043114194dac616.jpga0913d4d9e079ae04a05df777f18d2e0.jpg68ee73b3f35c3426b6a318d5aaa1af44.jpgd271ac644cbc49f6243d086fe59fdb8c.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hmm, na ulicy go robierasz??

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

heehe no na ulicy niestety nie mam gdzie :)

Opublikowano

Właśnie też mi się wydawało że na ulicy :D lipa jak nie ma się własnego garażu

Opublikowano

Ja bym chyba nie ruszył na ulicy. Zawsze coś może pójść nie tak. Szacun za odwagę...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. W Polsce mam garaż z kanałem tu niestety już rok czasu wszystko na ulicy działam. A już nie długo czeka mnie wymiana sprzęgła, też na ulicy :D

Opublikowano

A już nie długo czeka mnie wymiana sprzęgła, też na ulicy

Gosc jesteś pierwsza klasa :D

Opublikowano
  • Autor

Trzeba sobie radzić:)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Widze mamy dużo wspólnego bo swoje Audi też rozbieram na ulicy bądź parkingach, powód taki sam jak u Ciebie :D
Choć mam mniejszą wiedzę w zakresie mechaniki, na bieżąco się uczę.

Ciekawe masz te tylne światła, moje tak nie świecą, jakieś żarówki inne wkładałeś albo tak wyszło na zdjęciach ?
Rura z przepustnicy też zmieniona czy w GB takie montują ?

Pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o mechanikę wszystko dasz radę ogarnąć też jestem samoukiem:) Światła tylne to tylko efekt zdjęć z tego co wiem to są oryginalne. Rura od dolotu już jest wymieniona na oryginał:) jakoś nie leżą mi te silikony:D

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Prezent prosto z pod choinki po Nowym roku montaż:)212c63836f85e64e9c9c098b0289ace9.jpg8c5b09b0b7c90540f9c2b2e859cf2b51.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj popracowałem trochę przy Audi i podłączyłem Videorejestrator pod bezpieczniki tak żeby włączał się zaraz po zapaleniu:)

Cały czas denerwowało mnie coś przebywającego się z tyłu pojazdu długo szukałem i namierzylem jakaś kulkę pod tylną półka:)

Latała sobie jakby nigdy nic a o to winowajca83436a19ed19d82850aedaaff45910e8.jpg

No i trochę porzadkow, niestety nie udało mi się wyprać foteli ale pogoda nie pozwala :(

5f0d9cb6f3a58559e41902a6feaa0d18.jpg5f51843c21686ec6decd517dd89f6477.jpg03c36cc7083d5d3c1edfd834eee520cf.jpgf907457a2de13cb6030f2a0017db5a11.jpg523930941890c2dc5028372fbb77010d.jpg3616a945fa779a9afda19c6f5a3b498e.jpge324134a41c15f91a5caec42232225bb.jpg294844ca39ce64d0cbe917ac4a52222b.jpgd388fc47940acfc865504804ca276344.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Good move, :thumbup1:

Opublikowano

Bardzo fajnie :)
mam pytanie w sprawie tych listw na drzwiach, miałeś je już przy zakupie samochodu czy zakładałeś (możliwe, że nie doczytałem- warto spytać), to samo z dokładkami zderzaków przedniego i tylnego ? Kupowałeś czy było już. ?
Jeśli kupiłeś to ile Cie wyszedł ten interes :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszystko było:) Oryginalny pakiet S-line

Opublikowano
  • Autor

Docelowo ma byc 2 din ale trafiłem na panel climatronica w idealnym stanie więc został wymieniony + wytarty przycisk seek na radio:)

Było
a10535ed94ce5fa7ab6e623dd8964185.jpg

Jest
fe970cb7a151787b80127c6fbb52b0e9.jpg

Mała różnica ale zawsze:D Jeszcze szukam przycisku ESP

No i założony oryginalny przycisk do otwierania podlokietnika
1199686e3b7d2d1615a5f599abeb4d98.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Montaż modułu USB pod ori radio trwa w najlepsze :D
f3f0e1e7289b4e9006fd093bc64fc7f2.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No ładnie działasz, szczególnie na ulicy :D mistrzostwo

miałeś też jakieś A3 skoro mnie stamtąd kojarzysz? bo ja Ciebie niestety nie bardzo :(

Opublikowano
  • Autor

No miałem, miałem nawet dość długo ale się za bardzo tam nie udzielałem:) Nawet pamiętam twoją bordową A3:D

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Brakuje mi multifunkcyjnej kierownicy a więc powoli kompletujemy graty:)
250245741ab2c57884dfe8c469f7542d.jpg

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.