Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomimo tego, że wiem o tym, że ten post zostanie skomentowany/cytowany "odpowiednio" przez użytkownika Sherlock wypowiem się na temat elektronika na Partywantów...

wal do nich jak w dym - znają się na robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może znają się na partyzantów , bo na Partywantów na pewno nie .

Lepiej by było na BanditenStraße :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może znają się na partyzantów , bo na Partywantów na pewno nie .

a nie mówiłem...

może znają się na partyzantów , bo na Partywantów na pewno nie .

Lepiej by było na BanditenStraße :grin:

nie zachowuj się jak po filologii :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel (RG58 Satec) kupiłem razem z anteną , nowy więc jest chyba ok, raczej wina długości.

LEMM AT-1200 135 cm z kablem 6m i wtykiem UC-1 (4157438269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jet aukcja na której kupiłem m antenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz od anteny

ja jej używałem ze 2 lata i nie miałem do niej zastrzeżeń

no może trochę irytująca śrubka i motylek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie to jedno, a praktycznie za niewiele więcej można było kupić antenę SIRIO 145, która jest dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem antenę max 140 cm bo większa dzwoni po bramie w garażu. Do miasta za długa, bo za dużo łapie, ale na trasę jest w sam raz. Producenta i model anteny szukałem od ok 5 m-cy, przeczytałem prawie całe forum cb odnośnie wyboru anteny i radia, ale najgorzej było z wyborem miejsca montażu na stałe i sposobu zasilania. Zestaw już zamontowany w aucie, jak porobię zdjęcia wrzucę. może komuś się spodoba takie miejsce, ja jestem zadowolony, nie widać radia, a o to chodziło, o radiu świadczy grucha i uchwyt anteny na klapie bagażnika. Co do zestrojenia anteny to poradzili sobie b. dobrze Panowie na Starowiejskiej. Szybko i nie drogo, jeden lut do poprawienia po producencie, a cały koszt strojenia i poprawy lutu to 30 zł więc nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią musztarda po obiedzie :decayed: teraz dawaj foty albo zajedź na najbliższego spota to na żywca się obluka :przebiegly::kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podzielam Twojej opinii miałem AT1200 a tuż po niej President ML145 jakiejś większej różnicy nie widzę, oczywiście na tym samym radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podzielam Twojej opinii miałem AT1200 a tuż po niej President ML145 jakiejś większej różnicy nie widzę, oczywiście na tym samym radiu

Bo szumofon zawsze będzie szumofonem :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitolisz :-P

---------- Post dopisany 30-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 15:30 ----------

Elmo dziś ok 20 na przejściu szedł do Kościoła św Michała w bluzie w pasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał szedł do Michała. Tak naprawdę szedł do PSSa po Perłę. Tylko zapomniał o tym fakcie poinformować degustujących w dobre trunki kolegów. (nie mylić z PARAF!!! ) i jak zwykle chlał sam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał szedł do Michała. Tak naprawdę szedł do PSSa po Perłę. Tylko zapomniał o tym fakcie poinformować degustujących w dobre trunki kolegów. (nie mylić z PARAF!!! ) i jak zwykle chlał sam!

Musisz się bardziej postarać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale nie widać gdzie gruszka leży czy wisi oraz jest jedno ale kwestia podania komuś na innym kanale informacji, bo z tego co widziałem na zdjęciach jedynie jak się schylisz pod kierownicę masz możliwość zobaczenia na jakim kanale jesteś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio startuje z 19 a reszta intuicyjnie co do gruszki to uchwyt jest na mocowaniu telefonu no faktycznie nie ma zdjęcia jutro wrzucę bo już mi się nie chce iść do garażu

edit:

znalazłem jeszcze jedno zdjęcie tego co brakowało odnośnie gruszki

216764_20140502_111627.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...