Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Benzyniaka znaleźć z dobrym silnikiem 2,4 to szukanie igły w stogu siana większość jest jako TFSI i tu nie jest już ekonomicznie z LPG oraz jest ich mało w porównaniu do gnojówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja planuję w lecie ściągnąć A6 właśnie z takim silnikiem 2.7TDi lub 3.0TDi z Q ale prędzej 3.0TDi bo jest ich mnóstwo.

To już zacznij coś szukać, bo nie jest tak łatwo w dobrych pieniądzach coś znaleźć. Kolega co mi ściągnie już miesiąc czasu coś szuka godnego uwagi i narazie jak pisałem coś takiego znalazł chociaż jak nie będzie mi odpowiadało wyposażenie (Q+automat i inne ważne dla mnie duperele) to szukam dalej nie pali się do lipca czekam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo się znalazł. A Malec to pewnie Morfeusz.

A Twoje B6 w dieslu to pewnie Nabuchodonozor...?

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się jak zwykle. Mój to enterprise!

oceniając Ciebie nigdy się nie mylę...

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się jak zwykle. Mój to enterprise!

oceniając Ciebie nigdy się nie mylę...

:whistling:

:polew: Ty to lubisz sobie schlebiać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja planuję w lecie ściągnąć A6 właśnie z takim silnikiem 2.7TDi lub 3.0TDi z Q ale prędzej 3.0TDi bo jest ich mnóstwo.

To już zacznij coś szukać, bo nie jest tak łatwo w dobrych pieniądzach coś znaleźć. Kolega co mi ściągnie już miesiąc czasu coś szuka godnego uwagi i narazie jak pisałem coś takiego znalazł chociaż jak nie będzie mi odpowiadało wyposażenie (Q+automat i inne ważne dla mnie duperele) to szukam dalej nie pali się do lipca czekam :whistling:

Mam nadzieję, że znajdzie się ale nie okazja tylko w normalnych pieniądzach, bo okazje trafiają się czasami felerne egzemplarze, mam znajomych w DE to też mi pomogą, najgorsze jest płacenie akcyzy celnej około 5000-6000 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja planuję w lecie ściągnąć A6 właśnie z takim silnikiem 2.7TDi lub 3.0TDi z Q ale prędzej 3.0TDi bo jest ich mnóstwo.

To już zacznij coś szukać, bo nie jest tak łatwo w dobrych pieniądzach coś znaleźć. Kolega co mi ściągnie już miesiąc czasu coś szuka godnego uwagi i narazie jak pisałem coś takiego znalazł chociaż jak nie będzie mi odpowiadało wyposażenie (Q+automat i inne ważne dla mnie duperele) to szukam dalej nie pali się do lipca czekam :whistling:

Mam nadzieję, że znajdzie się ale nie okazja tylko w normalnych pieniądzach, bo okazje trafiają się czasami felerne egzemplarze, mam znajomych w DE to też mi pomogą, najgorsze jest płacenie akcyzy celnej około 5000-6000 zł :/

To właśnie jest najgorsze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim dokonaniem. Od pewnego czasu nie podobała mi się komora silnika, wszystko widać, całe te okablowanie, rury i rureczki. Przez przypadek trafiłem na obudowę, a właściwie na wypełnienie, czy zakrycie przewodów klimatyzacji, zacząłem drążyć temat, okazało się że jet możliwość zabudowy podszybia, zbiorniczka na płyn do spryskiwaczy i na płyn do wspomagania kierownicy. Prz okazji modernizacji komory silnika zamówiłem logo AUDI na pokrywę silnika, hmm czemu nie było go nie wiem. Wszystkie "plastiki" zamówiłem w firmie Auto Forum - salon VW w Płocku, koszt z wysyłką 315 zł A teraz kilka

przed

223166_20140403_171400.jpg

223167_20140403_171405.jpg

i zdjęcia zrobione po

223169_20140403_171643.jpg

223168_20140403_171640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydz to będzie 13 tak? więc będę przed nocą, powinienem dać radę, przy okazji powinienem mieć już obszytą, dzisiaj wysłałem do Reggi. Hmm, trochę tych "modyfikacji" się nazbierało, dużo pisania. A może Chaberiusz też się zjawi, ma wolny weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm masz jego grafik :)?

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , jak zmieniamy się po nocce to łatwo policzyć kto kiedy pracuje

Wysłane z Tapatalka

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

A na spocik się wybieram :)

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...