Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

napewno nie spałem, a jedynie w kompie grzebałem, ale z zewnątrz troszkę inaczej widać :decayed:

tym razem chociaż szyby zaparowane nie były.:good:

A ja ciężko pracowałem u Andrzeja przy rozrządzie w sharanie. Musiałem lampkę trzymać , na L4.:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

d*pa nie obejmuje

w sharanie ponoć nie było tej akcji

sharany mają trochę inne cewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa nie obejmuje

w sharanie ponoć nie było tej akcji

sharany mają trochę inne cewki

bo ta cała akcja dotyczy głównie B6-tek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydobyłem szklanki kompletne wykorzystanie materiału wałek panewki wałka do wymiany.

DSC00768.jpg

DSC00767.jpg

DSC00770.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziesiejsze zabawy z papierem sciernym , wstepne przygotowanie do malowania, jutro robie reszte i zupełnie ewentualne ubytki ,

Zdj_cie0165.jpg

Zdj_cie0166.jpg

kolor serria czy moze

1

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

kolor_felgi_1.jpg

2

kolor_felgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dobrze idzie ci z papierem to popróbuj jeszcze trochę potem już tylko filc i dawaj te kółka w pełen połysk.

:naughty:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty , a tak wogole to na allegro kupowałes folie czarny mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty , a tak wogole to na allegro kupowałes folie czarny mat?

Dokładnie.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziane 2 szt. z ramkami B6 Avanty jeden srebrny LZA 28283 koło PeKaeSa koło godz. 10:30 z :banan3:na pokładzie i 11:30 ciemny wjeżdżał w Młodzieżową LZ 31209 co to za klubowicz :eusathink:

28283 To była moja niunia tzn. dwie niunie , jak mogłeś nie poznać mojego szaraka hehe

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Elmo i jak byłeś już z tymi cewkami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziane 2 szt. z ramkami B6 Avanty jeden srebrny LZA 28283 koło PeKaeSa koło godz. 10:30 z :banan3:na pokładzie i 11:30 ciemny wjeżdżał w Młodzieżową LZ 31209 co to za klubowicz :eusathink:

28283 To była moja niunia tzn. dwie niunie , jak mogłeś nie poznać mojego szaraka hehe

Twoją poznałem :naughty:

A zapomniałem napisać wczoraj 15:30 koło Bliskiej na Płoskiem granatowa B5 Avant z ramkami jechała w stronę Zawady i tu do Sherloców pytanie kto to nr rej LZA 31440 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo , umówiony jestem 11 kwietnia , bede w lublinie odrazu skocze jak sie cos zmieni to moge przełozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Andrzej z robotą po wymianie szklanek wałka auto chodzi o wiele lepiej tyle że nie ma czym jechać obrotomierz dochodzi do 3tyś i stop potem coś puści idzie jak rakieta dziś ujechałem 500 metry zgasł po paru próbach odpalenia dałem sobie spokój ale odstał 20 minut zapalił z kopa ranne odpalenia też są kiepskie łapie za 3,4 razem po podpięćiu kompa wyskoczył bład czujnik prędkośći własnej pojazdu już mi to audi bokiem wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr , TY sie k**wa poprostu nie słuchasz , piszemy CI od kilku miesiecy do kogo dac auto a ty szukasz , wiem ze duzo kasy wsadziłes w auto , a to dlatego ze byla tzw okazja , zedejmowany był pierscien na wale korbowym ? moze zapłon nie jst ustawiony , wszytsko poskładane własciwie ? turbo ok ustawiona sztange ma ? czyste jest czy sie zacina , katalizator sprawny ? wtryski były u pompiarza?

Andrzej teraz CI nie wiele pomoze ,

taniej by było zrobic swapa , w Jacni ma silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie powiedziane, nie ma czegoś takiego jak ''okazja'', szczególnie w Polsce !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie była okazja po rok temu dałem za nią 26 tyś a były sporo tansze więc turbo po regeneracji ma dopiero parę tygodni pierśćien nie był zdejmowany kąt synchronizacji ustwiony -1.50 katalizator luzowałem bez zmian tylko przed było wszysko dobrze po naprawie już nie jest znalazłem ze po wymiane wałka pompki trzeba wyrególować do wałka? czy to by miało aż taki wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Andrzej z robotą po wymianie szklanek wałka auto chodzi o wiele lepiej tyle że nie ma czym jechać obrotomierz dochodzi do 3tyś i stop potem coś puści idzie jak rakieta dziś ujechałem 500 metry zgasł po paru próbach odpalenia dałem sobie spokój ale odstał 20 minut zapalił z kopa ranne odpalenia też są kiepskie łapie za 3,4 razem po podpięćiu kompa wyskoczył bład czujnik prędkośći własnej pojazdu już mi to audi bokiem wychodzi.
Piotr , TY sie k**wa poprostu nie słuchasz , piszemy CI od kilku miesiecy do kogo dac auto a ty szukasz , wiem ze duzo kasy wsadziłes w auto , a to dlatego ze byla tzw okazja , zedejmowany był pierscien na wale korbowym ? moze zapłon nie jst ustawiony , wszytsko poskładane własciwie ? turbo ok ustawiona sztange ma ? czyste jest czy sie zacina , katalizator sprawny ? wtryski były u pompiarza?

Andrzej teraz CI nie wiele pomoze ,

taniej by było zrobic swapa , w Jacni ma silniki

Pięknie powiedziane, nie ma czegoś takiego jak ''okazja'', szczególnie w Polsce !!!

chętnie bym to wszystko skomentował... :dziura:

ale zaraz całe larum się obrazi.

powiem wam tylko, że moje B5 tzn. Audi odpala na mrozie "na dotyk", nie muszę jej prosić o to, żeby jechała bo sama się rwie do jazdy. jak wciskam gaz to prosi o jeszcze a ja nie mam serca jej odmówic. i w życiu bym jej nie zamienił na plastik B6 zwłaszcza w ropie

VIP'owi pewnie po przeczytaniu tego postu laptop się zagotuje na kolanach w taksówce i zacznie mi wypominać montaż LPG... ale

6f62486192_splywa_to_po_mnie.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak złozyliscie to przekrecaliscie czy sie swobodnie kreci ??? wałek nowy czy uzywka? , bo moze byc tez krzywy , sprawdz vagiem tez ustawienie rozrzadu

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

Maciej masz cos upatrzone w 17? pochwal sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałek panewki szklanki uszczelniacz wałka nowe miał być przy okazji rozrząd ale brakło funduszy rozrząd ma dopiero 10 tyś sprawdzałem rozrząd korekcja wtrysku poprawiona dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...