Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wielkanoc_kurczak.avi

Widzę, że wygrzebałeś kasety nagrywane na kasprzaku :polew: Ale na tym zdjęciu śjakiś taki nie do poznania jesteś, mogłeś jakiś lepsze wybrać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkanoc_kurczak.avi

Widzę, że wygrzebałeś kasety nagrywane na kasprzaku :polew: Ale na tym zdjęciu śjakiś taki nie do poznania jesteś, mogłeś jakiś lepsze wybrać :kox:

:punish::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrecimymy wora jak wadnie na spota bierz tez łopate ja workow na 240L mam full:D:D:D: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że humorki dopisują....

wszyscy we wtorek elegancko wrócili do pracy, tylko ja po "lanym" :drunk: poniedziałku musiałem dzisiaj dzwonić do szefa :evil: że nie nadaję sie dzisiaj do roboty... :sick3:

:lazy:

[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 10:21_________________________________________________

kurza pupa :P

spalanie ci podskoczyło z 9,99 do 10,00 l/100km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dziś się wyleguję i nie wiem czy jutro też sobie nie zrobić wolnego :naughty:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę przez Waszą "wioskę" przelatywał :cool1: Bardzo zj**@na droga na Hrubieszów i potem dalej na południe? Ja tam interesów nie mam, jade jako kierowca :decayed: pytanie czy mój zawias bardzo tam nie ucierpi? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik ,przed samym LZ masz obwodnice na LHR wiec nie ucierpi, na sam hrubieszow masz wyjebiscie gladko uwazaj tylko na GRANDE PUNTO NA LHR kolorek hmmm kawowy, oraz na skode(kolor szampański) LHR E39 .. cos takiego to psy, lataja tam nagminnie na kamerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę przez Waszą "wioskę" przelatywał :cool1: Bardzo zj**@na droga na Hrubieszów i potem dalej na południe? Ja tam interesów nie mam, jade jako kierowca :decayed: pytanie czy mój zawias bardzo tam nie ucierpi? :decayed:

Zostałeś wylukany o godz 15:50 jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku Lublina :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik ,przed samym LZ masz obwodnice na LHR wiec nie ucierpi, na sam hrubieszow masz wyjebiscie gladko uwazaj tylko na GRANDE PUNTO NA LHR kolorek hmmm kawowy, oraz na skode(kolor szampański) LHR E39 .. cos takiego to psy, lataja tam nagminnie na kamerce

dałem radę :) ładna droga tam u Was :) myślałem że im dalej na wschód tym gorsze drogi ale pozytywnie się zaskoczyłem :)

Ale jednak na Hrubieszów nie jechałem, pomyliłem nazwy miejscowości bo ja na Lubaczów jechałem więc dalej na południe ;)

Zostałeś wylukany o godz 15:50 jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku Lublina :naughty:

A ja się ostro rozglądałem i nikogo nie widziałem :thumbdown::decayed: Trzeba było krzyczeć, machać, gonić :) cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś wylukany o godz 15:50 jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku Lublina :naughty:

A ja się ostro rozglądałem i nikogo nie widziałem :thumbdown::decayed: Trzeba było krzyczeć, machać, gonić :) cokolwiek :)

czym...? VW?

:polew:

BTW: po rewirach wspomnianych powyżej lata również oznakowana "nowa" Alfa. Chłopaki walą laserem z łapy, a potem widzisz w lusterku niebieskie migające gówno...

Jak już mówimy o doganianiu to raczej oni :sick3: są od tego...

Mnie dogonili :confused4:, tzn. pozwoliłem im sie dogonić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam nazwy miejscowości ale chyba 130 km lecąc rano na trasie Krasnystaw - Zamość, stali i suszyli, tam jest taki dłuży prosty odcinek i widać na początku taką zawaliście prostą drogę z górkami i dolinami :) Tak pocisnąłem i w pewnym momencie był teren zabudowany... nikt nie darl ryja na CB że stoją, miałem zawalistego farta że akurat kogoś trzymali :wallbash: Nie pamiętam ile miałem ale bankowo coś ponad 140 :thumbdown: hamowanie przyjemne nie było :decayed: A Alfę widziałem w Lublinie :wink4: A poza tym masa sreberek :thumbdown: Ale luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś wylukany o godz 15:50 jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku Lublina :naughty:

A ja się ostro rozglądałem i nikogo nie widziałem :thumbdown::decayed: Trzeba było krzyczeć, machać, gonić :) cokolwiek :)

w ostatniej chwili zobaczyłem ale i tak byś mnie nie wylukał, bo stałem moją "nyską" na postoju :naughty:, a za moment również elmo leciał za ładnymi motorkami swoim karawanem :decayed:

czym...? VW?

:polew:

już nie jeden się zdziwił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatniej chwili zobaczyłem ale i tak byś mnie nie wylukał, bo stałem moją "nyską" na postoju :naughty:, a za moment również elmo leciał za ładnymi motorkami swoim karawanem :decayed:

A nie masz tam jakiegoś radia żeby na "19" krzyknąć? :) Miałem cb było krzyknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taksowki w Zamosciu maja zakaz uzywania 19 kanalu. a ja sie od tygodnia tluklem po Zamosciu i jakos nikt mnie nie widzial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałem ze TY Marku ogladałes sie za tak cudnym bolidem :D:D:D a nie motorami :decayed: niezle te hondy byly

ps. wojci spalanie wzrosło :)??

Marku mozeby jakiegos barowego spota zrobic ? co ludki na to, termin zgrac na koniec maja naprzyklad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ludki na to, termin zgrac na koniec maja naprzyklad?

Ja niestety nie będę mógł wesprzeć frekwencji... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...