Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylko czy nie będzie tarło przy et 33 ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Skoro jest ok to jest ok każde 0.5j to tak jakby 5et wiecej co do felgi

Opublikowano

Skoro jest ok to jest ok każde 0.5j to tak jakby 5et wiecej co do felgi

Głupoty piszesz. 0,5Cala to ok 12mm

Opublikowano

Masz racje sory tylko mi chodzilo o to że każde 0.5j tobw granicach 5 et a nie 12mm szerokości względem całej felgi

Opublikowano

Dlatego Ci tłumaczę że nie masz racji bo 0,5J to ok +/- 12 do ET a nie 5

Opublikowano

Skoro jest ok to jest ok każde 0.5j to tak jakby 5et wiecej co do felgi

ok 12mm średnicy czyli 6mm więcej od wewnątrz i 6mm więcej na zewnątrz felgi, a et podaje się względem zewętrznej strony więc ma racje

Opublikowano

Dokładnie tak 12mm a teraz panie i tak dalej nie wiem czy wejdzie. To podaje okolice mm które spowodują wysuniecie się felgi na zewnątrz. O ile sie nie myle to najbardziej istotna informacja.

Opublikowano

Tak tylko że to 12mm nigdy nie rozkłada się 50/50

Opublikowano

Tylko czy nie będzie tarło przy et 33 ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

będzie

et 35 max przy 8j ale sprawdzę

Dzięki koledzy za pomoc

A wydech mam aktywny poprzez sterowania z pilota a nie z mmi

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Czyli na 19 et max 35 ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Daj do siebie numer to ci wszystko opowiem

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jak by Ktos miał rotory oryginalne 19 nA sprzedaz to pisac chętnie kupie

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

napisz na pw co i gdzie jak ci nie przeszkadza

Opublikowano

Przy 8J max ET 35 ? jak przy 8.5J ET 29 wchodzi bez problemu.

Opublikowano

Kolego napiszesz jakie odczucia po wywaleniu dpf'a??
Kopci przy tym programie? bo w sumie 217km z caha to już trochę koks
Bez dpf'a pali faktycznie mniej czy te opowieści można schować między bajki?

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak odczucia co do mocy są fajne troszkę puści dymka ale jak mu się da powyżej 4.5 tys obrotów

Wyciolem dpf bo już był cały zarabany

A przy spokojnej jeździe pali 9 l

A przy zapierdzielaniu nawet 13 l

Tak komputer pokazuje

Ja mam ciężką nogę lubię pozapierdzielac xd

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jakie były objawy zawalenia filtra i przy jakim przebiegu to nastąpiło?
Jam mam parametr Oil ASH, czyli popiół na poziomie 160 ml. Zatem filtr teoretycznie powinien jeszcze normalnie działać, a wypala się przy zimowej aurze bardzo często.

Opublikowano
  • Autor

Jak się robi mocny program to trzeba dpf wywalić

A objawy były spiralę się zapalaly

Był mulowaty nie miał fajnego dźwięku wydechu

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Ogółem dpf to zabójstwo dla silnika

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

A ty masz dpfa ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

U mnie ten filtr wypalal się co chwilę więc postanowiłem go wyciąć i zrobić downpipe

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak, jeszcze siedzi DPF.

Opublikowano
  • Autor

To go wytnij zobaczysz że auto odzyje xd

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Koledzy poszukuje felg ori rotor 19 et 43 ktoś coś

Jestem w stanie dać od 6 tys. Do 7 tys.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie rozumiem to dpf blokuje w jakiś sposób moc auta? Czy są problemy później na stacji diagnostycznej gdy trzeba zrobić przegląd raz w roku?

Opublikowano
  • Autor

Tak blokuje

Dla mnie nie ma problemu na stacji diagnostycznej bo nie widać czy jest dpf czy wycięty

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ale przecież większość programuje auto na ponad 200km (mówię o CAHA) i mają dpfy :)

Opublikowano

Ale przecież większość programuje auto na ponad 200km (mówię o CAHA) i mają dpfy :)

Przy tych mocach nie ma potrzeby wycinać, a rzadko kiedy się robi więcej, bo sprzęgło blokuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.