Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Firma mi przerobila ktora się tym zajmuje pogrubila,ścięty dół a prowadzi się extra polecam
A wygląd jest bardziej agresywny

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 1 minute later

Kierownica jest poliftowa + przeróbka jej

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajna! Sprzęgło daje radę? U mnie na dzień dobry musiałem je zmienić i teraz zastanawiam się czy jechać na program czy odpuścić... Oryginalne sprzęgła nie grzeszą wytrzymałością...

Opublikowano
  • Autor

Oryginalne jak coś to bierz sachsa a jak lepsze to sachs perfomance
Daje ono jest do 500nm
Ja mam sachs performance

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later

Rób program po programie będzie zapierdzielac xd

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 2 minutes later

Zamontuj sobie urządzenie bo nazwie pedal box dte niemieckie urządzenie zobaczysz jak duża wtedy jest różnica na tym urządzeniu sam mam i jestem mogą zadowolony

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 5 minutes later

Panowie poszukuje wkład lusterka Przedlift fotochrom podgrzewane elektryczne ktos cos pisac 5b6789f20f68232b8a7cd4c3c745a791.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nareszcie wpadły rotory 19 + opona Michelin pilot sport 3 8d34c039940257300d3a446608002df0.jpg46b0758fea7328870c8310c02472e410.jpg

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sie prezentuje na tych alusach zajefajnie gratki auta

Opublikowano
  • Autor

Dzieki kolego tylko spalanie wzrosło z felgi 18 na 19
Ale to około 1 l roznicy

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, przemus1000d napisał:

Dzieki kolego tylko spalanie wzrosło z felgi 18 na 19
Ale to około 1 l roznicy

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 

no rotor to ciezkie koło

 

Opublikowano
  • Autor

Wiem ale za to pięknie się prezentuje xd[emoji3]

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 7.03.2017 o 20:20, przemus1000d napisał:

Nareszcie wpadły rotory 19 + opona Michelin pilot sport 3 8d34c039940257300d3a446608002df0.jpg46b0758fea7328870c8310c02472e410.jpg

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 

Jest dobrze :kox: wrzuć fotki całego autka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok niedługo wrzucę nowe fotki

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

011bc03a5a36e2d0f9ca8a28d96855e8.jpgea413ccea5ca3973cfd7dbab89be711f.jpgc3029d42a5f435beaa9728b1d8327cbb.jpgd5f7159276283c024cefaedf49ee16a6.jpg

Nareszcie Ciepło autko umyte i posprzątane [emoji317][emoji317]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Bardzo fajne autko :) na tym felunku elegancko stoi :thumbup1: środeczek też niczego sobie ! Zazdroszczę bo jeszcze swojej nie udało  mi się upolować :P 

Opublikowano
  • Autor

Upolujesz ale fajnych wersji jest mało Xd [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawartość dodana 12 minutes later

00454209b7513803efc9e2fbae97cf1d.jpgb349fe4456322a1ca762ba24e32e4161.jpge1114c722cdcb1e4ee6f2bfe800fbb4c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pięknie się prezentuje :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie ma jak Rotor :P Jak już jest s-line to przykleiłbym jeszcze znaczki s-line na błotnikach z przodu, jak dla mnie wisienka na torcie :) Pięknie się prezentuje.

Opublikowano
  • Autor

Wolałem zdjąć te emblematy
s line bo mi się one nie podobają Xd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Autko nabiera wyglądu. Gratuluję :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :kox :kox


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fele na duzy plus! Ps. Jak masz zrobione sterowanie klapami w wydechu?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Sterowanie jest zrobione z pilota
Bardzo fajnie to działa a zwłaszcza w tunelu xd[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.