Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jaki nr z ETKI ma sprężarka do zestawu naprawczego koła zapasowego?


tklimczak

Rekomendowane odpowiedzi

to w takim razie z numer C jest od modelu B6? czyli wychodzi na to ze skoro mam z marca 05 audika to jeszcze dawali te z B6-stek?

i tak defakto czym sie róźni sam kompresorek z końcówką A od C wie ktoś moze ?

Sori, sori - ten numer dekla podał marioti.

A czym się różni 8P0 od 8D0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie z numer C jest od modelu B6? czyli wychodzi na to ze skoro mam z marca 05 audika to jeszcze dawali te z B6-stek?

i tak defakto czym sie róźni sam kompresorek z końcówką A od C wie ktoś moze ?

zaryzykuje stwierdzenie ale może tylko kolorem, są brązowe i niebieskie....

do mojego audi wg tego co napisał lukaszr wsadzili już tą sprężarkę dla B7, tylko moja jest z grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc chyba mam jakąś skopaną i starą wersję etki i czas na zmiany :kox:

bo u mnie pisze:

air compressor: 8D9012116 dla Audi A4 po 2005r.

natomiast pod numerem 8D0012615C mam tyre sealant 700ml - czyli flaszka z klejem :naughty:

Z kolei pod nr 8P0012615 i opcjonalnie 8D0012619A mam: air compressor ale dla Audi TT od 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle.....to skąd taką ETKĘ można pozyskać :gwizdanie: :mysli:

Z ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuśćie sobie tą flaszkę z klejem... pyta straszna... złapałem gumę i musiałem zmieniać 4 koła żeby jechać dalej bo to kurest.o nie dało rady skleić małej dziurki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpuśćie sobie tą flaszkę z klejem... pyta straszna... złapałem gumę i musiałem zmieniać 4 koła żeby jechać dalej bo to kurest.o nie dało rady skleić małej dziurki :wallbash:

dlaczego musiałeś zmieniać, 4 koła (jeśli masz je darmo nie wyjaśniaj)

małą dziurkę zakleja bez problemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małą dziurkę skleja bez problemu ale potem nie ma mowy o łataniu takiej oponki u wulkanizatora bo mało komu chce się zdzierać ten syf z wnętrza opony. No ale pomysłodawcy takiego rozwiązania zakładają że jak cię stać na auto to i na nową oponę też :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małą dziurkę skleja bez problemu ale potem nie ma mowy o łataniu takiej oponki u wulkanizatora bo mało komu chce się zdzierać ten syf z wnętrza opony. No ale pomysłodawcy takiego rozwiązania zakładają że jak cię stać na auto to i na nową oponę też :evil:

nie idzie naprawdę wyczyścić później opony?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem ten zestaw naprawczy koła i włożyłem poczciwe koło zapasowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem ten zestaw naprawczy koła i włożyłem poczciwe koło zapasowe :wink4:

no Ja chyba nie bardzo tak moge zrobić a 18-stke na zapasie wozić to raczej mi sie nie uśmiecha :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jest C. Nie wiem czym one się różnią, ale mam wrażenie, że ta pierwsza bez numeru nie jest ORI.

Wg Twojego VINu powinieneś mieć 8P0 012 615 A, ale czemu nie masz to nie wiem.

Z fabryki Twoje auto wyjechało z tą właśnie sprężarką.

mam tylko płyn po sprężarce jest tylko miejsce.....komuś się spodobała :wallbash:

lukaszr a ja właśnie myślę, że ta pierwsza jest ori dokładnie o takim nr jak była u mnie (nr jest jak gdyby w lewym dolnym rogu, co prawda niewidoczny ale jak się przyjrzałem i powiększyłem to widać) - sprawdź jak możesz

troszkę poszukałem w ETCE i wychodzi na to, że sprężarka o nr części 8D0 012 615 C figuruje jako "część" i wycofana została 01.02.2007r. a w jej miejsce jest sprężarka 8P0 012 615 A i figuruje jako "zamiennik", tylko czy to jest oryginalna część AUDI, VW itd. czy produkuje to ktoś inny to nie wiem, no i cena jaką różnią się w ETCE..... 8D0 kosztuje 198,24 z VAT-em a 8P0 93,22 z VAT-em. Wszystko to jest w produkcie na Meksyk ..... na inne kraje cisza o tych dwóch częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...