Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiatm, chcialbym sie do wiedziec czy samym programem osiagne jakis przyrost mocy i czy to bedzie bezpieczne dla silnika i podzespolow ??

Opublikowano

Wszystko zależy od stanu silnika i osprzętu. Tak to na spokojnie te 180PS bez problemu się robi. Jak coś mogę wystroić Tobie auto :)

Opublikowano
  • Autor

Narazie spisuje sie dobrze ale mam auto tydzien wiec duzo niemoge powiedziec . Po zmianie programu bedzie trzeba wymieniac podzespoly typu doloty,wtryski czy te co sa wystarcza ,zakladajac,ze sa w dobrym stanie ?Jaki koszt?

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t-kompendium/

Tutaj jest wszystko napisane.

Do 200 kucy teoretycznie sam soft wystarczy, ale są zalecenia typu:

-wyrzucenie katalizatora

-jakieś większe wtryskiwacze np. od BEX'a (190 konnej wersji)

-i jakimś wydajniejszym intercoolerem


@edit

Ja u siebie mam soft na jakieś 200 koni. Wybebeszyłem katalizator aby się na przeglądach nie czepiali. Wygląda jak wygląda tylko nie ma środka.

Dodatkowo mam założony zawór DV od FORGE. Napewno jest mocniejszy od seryjnego. I tyle. Śmigam .

W przyszłości planuje wryski dorwać od BEX'a i faktycznie pomyślę nad tym intercoolerem co można zrobić za małe pieniądze.

Edytowane przez kaman5151

Opublikowano
  • Autor

Jaki koszt wgrania programu ?

Opublikowano

Jaki koszt wgrania programu ?

Podłączam się pod pytanie, jestem z Warszawy i mam zdaje się dość zdrowy silnik (żwawy i nie żre oleju) z kompletnym Super Sprintem Magnum - ktoś sprzedawał gotowy komp pod 180 koni, ale chyba jednak wolałbym to wystroić, jeśli byłyby to rozsądne koszta :)

Edytowane przez Jurij Lasic

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

nie bede zakładał nowego tematu wiec napisze tutaj, składam właśnie b5 AEB założyłem turbine hybrydową na 220-230 koni i DP. Tylko jest taki problem że zmieniam prace i soft musze odłożyć na później. I teraz pytanie czy moge jezdzic takim autem na seryjnym sofcie czy miesznaka bedzie za uboga i istnieje mozliwość wypalenia tłoków?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiadome jest ze lepiej nie katowac auta,  co do AEB stroi ktos na slasku ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podpinam się czy stroi ktoś AEB na śląsku? Bo nie widzę od dłuższego czasu odpowiedzi, a obdzwoniłem już parę tunerów i wszyscy tylko stroją fabrykę i nic ponad, a niektórzy auta tylko po 2000r :(

Opublikowano

Digitun  zapytaj najlepszy stroiciel 1.8t

 

Opublikowano

Ktoś stroi AEB na dolnymśląsku? myślę o granicach 200km na serii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.