Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buczenie, szum, drobny problem z elementami zawieszenia


warlockuss

Rekomendowane odpowiedzi

otóż mam samochod audi a4 b6 1.9 tdi no i coś mu dolega, a więc jak jade do przodu przy wiekszych predkosciach okolo 90 lub wiecej pojawia sie 'delikatny' szum i jest to raczej z lewej strony z przodu. nie jest to szum od silnika, podejrzewam cos z zawieszenia i przy lewo skręcie go slychac. jak ruszam czy cos to jest normalnie, ale jak skrecam w lewo to się pojawia, potem jak zwiekszam predkosc tak jak pisalem do okolo 90km i wiecej to caly czas on jest. szum wzrasta wraz ze wzrostem predkosci. podejrzewam ze usterka nie jest powazna, ale mnie denerwuje :P no i co to moze byc? orientuje sie ktos? jakies pomysly? powiem ze lozysko wymienialem z tej strony rok temu i bylo bicie, a teraz bicia nie ma. przegub zmienilem na inny i to dalej nie to. moze jechac na przeglad to tam mi powiedza na bank co to jest? bo nie chce ladowac kasy na mechanika 'eksperta ' ktory by mi kazal pol auta wymienic. byc moze ktorys z was mial taka sama lub podobna usterke. dzięki za pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem tylko przy skrecie w prawo i przy jeździe na wprost po dobrej drodze na której pojawia się jakaś chopka tzn nierówno asfalt położony i wtedy pojawiają się takie wibracyjne dźwięki. Luzow brak, łożysko ok.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...