Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Moja b7 "wersja podstawowa"


Bindi1988

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja Audi w wersji bardzo podstawowej :

wyposażenie: 6 x airbags, esp, zestaw głośno mówiący + bluetooth+ wybieranie głowsowe, fotele pompowane, zestaw grając : Audi Concert (naliczyłem 11 głosników) bardzo ładnie gra:P , oczywiscie climatronik 2 strefy itp .

Planuje : Chip na około 140 koni , alufelgi ATS Taurus Flash , polerka lakieru mechaniczna , zaciemnienie szyb wszystkich lekko jednolicie tak na około 35 % , chromowane obwódki wokół szyb , zastanawiam się jeszcze nad chromowanymi lusterkami.

Chciałem zamontowac lampy bi-xenonowe + spryszkiwacze + system samopoziomujący ale cena tego zestawu mnie załamała:P

audifk4.jpg

Sorrki pierwszy raz fotke wstawiałem, jutro postaram się zrobic kilka nowych fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z zewnątrz nic nie robił, lepiej mieć nie-pozorne auto - na temat gleby się nie wypowiadam hihih[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 22:18_________________________________________________A co do audio to chyba nie jesteś wymagający, ja zmieniłem radio i na seryjnych głosnikach juz jest wielka różnica, popytaj kolegów z Poznania np. madasa26 hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że w porównaniu z radiem w mojej starej b5 to poprostu inna klasa i gdy wsiadam nawet do nowszych aut typu toyota rav4 lub honda itp to naprawde to co mam w tej b7 źle nie wypada a czasami musze przyznac ze jest lepsze niż te wszystkie tuningowe wynalazki bo przynajmniej mniej trzeszczy klapa bagaznika itp hahaha :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje : Chip na około 140 koni , alufelgi ATS Taurus Flash , polerka lakieru mechaniczna , zaciemnienie szyb wszystkich lekko jednolicie tak na około 35 % , chromowane obwódki wokół szyb , zastanawiam się jeszcze nad chromowanymi lusterkami.

Chciałem zamontowac lampy bi-xenonowe + spryszkiwacze + system samopoziomujący ale cena tego zestawu mnie załamała:P

na czerwono zaznaczyłem to do czego się odniosę:

- przyciemnianie wszystkich szyb ... wiesz, że te z przodu prędzej czy później rozjaśnisz :gwizdanie:

- wg mnie chrom na lusterka to do golfika :kox:

A tak w ogóle fajna bryczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem że przedniej szyby ruszyc nie moge a bocze przednie moga byc na 30 % tylko zaciemnione, nie chce poprostu przyciemniac tylnych szyb na maxa a przednie zostawic nie ruszane bo to mi sie nie podoba ... chce zrobic taką lekką mgiełke, czasami niektóre auta z usa tak maja bardzo ładnie to wygląda przynajmniej dlamnie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem że przedniej szyby ruszyc nie moge a bocze przednie moga byc na 30 % tylko zaciemnione, nie chce poprostu przyciemniac tylnych szyb na maxa a przednie zostawic nie ruszane bo to mi sie nie podoba ... chce zrobic taką lekką mgiełke, czasami niektóre auta z usa tak maja bardzo ładnie to wygląda przynajmniej dlamnie pozdrawiam :)

przednich bocznych też nie możesz :) każde nawet najmniejsze przyciemnienie zjeżdża poniżej dopuszczalnej granicy przepuszczalności :thumbdown:

a propos jaki to kolor? czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem że przedniej szyby ruszyc nie moge a bocze przednie moga byc na 30 % tylko zaciemnione, nie chce poprostu przyciemniac tylnych szyb na maxa a przednie zostawic nie ruszane bo to mi sie nie podoba ... chce zrobic taką lekką mgiełke, czasami niektóre auta z usa tak maja bardzo ładnie to wygląda przynajmniej dlamnie pozdrawiam :)

owszem przednie moga byc sciemnione tylko 30% ale ale:) teraz praktycznie kazde nowsze auto ma juz przednie seryjnie sciemnienie na 27%

ja u siebie w B6 mam przod 25% a tyl 35% i naprawde choc duzej roznicy odcieni z zewnatrz nie widac to ze srodka z przodu naprawde widocznosc jest git:) i juz mialem nawet akcje z "Miśkiem" ktory kazal mi zdzierac albo zabierze dowod i pokazalem mu od srodka to zwatpil i mnie puscil... - ale to chyba tylko dlatego ze nie mieli tego miernika smiesznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru to jest cos pomiedzy ciemnym niebieskim a granatowym dosyc ładny kolor .... a co do szybek to właśnie chciałem unikac "Miśków" dlatego przód miał byc na te około 35% a tył tak 45% mniej więcej tak, bede musiał to jeszcze wszystko dokładnie przeanalizowac, zaczne od wiosny dlatego mam jeszcze troche czasu na to by auto wyglądało ładnie :P Napewno nie przyciemnie tylnych szyb na 100% bo ta róznica jaka wtedy powstaje między przodem a tyłem nie przypada mi do gustu .... generalnie to taka lekka mgiełka najlepiej by wyglądała ale mówice ze to niezabardzo legalne i koło sie zamyka ... cos jeszcze wymyśle :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie wersja podstawowa.. :)

Poza bluetooth i fotelami to seria.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do audio to chyba nie jesteś wymagający, ja zmieniłem radio i na seryjnych głosnikach juz jest wielka różnica, popytaj kolegów z Poznania np. madasa26 hihihi

sprzęt u Vario naprawdę gra zacnie po zmianie na inne radio a co dopiero jak głośniki zmieni i suba wrzuci :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...