Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oceńcie mój wsad awx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EGR zrobiony i palenie. Po co to palenie jest skoro AWX nie miewały problemów?

Opublikowano
  • Autor

EGR zrobiony i palenie. Po co to palenie jest skoro AWX nie miewały problemów?

To egzemplarz chyba był wyjątkiem od reguły :-)

Opublikowano

Ten drugi wsad to tragedia.
DW - nietknięty choć to jeszcze pikuś

TL - istny Clutchkiller, a i overboosty przez coś takiego nie do ogarnięcia

ID - cóż tylko rozkalibrowałeś pompki dla dawek 55 i 60mg, te mapy edytuje się wyliczając wartości poprzez ekstrapolację, wychodzi najdokładniej.

BT - tu edytuje się to bardziej liniowo, a nie tak jak Ty dodałeś w pewnym przedziale 154mbar

BL - tak samo, trzeba wyliczyć, a nie podnieść całość

StartIQ jeżeli masz problem z odpalaniem na ciepłym to skopiuj całość StartIQ 2 do StartIQ 1 ;)

Ogólnie to poczytaj więcej bo aktualny wsad mógłby szybko wykończyć silnik, a sprzęgło już na pewno. Porównaj sobie wsad z 1.9TDi np ARL [one miały 150KM] i zobacz na czym to polega, tylko ostrzegam iż siedzą tam inne wtryskiwacze i turbo więc trzeba to odpowiednio przeliczyć dla swojego silnika.

Opublikowano
  • Autor

A egr off dobrze zrobione?

Opublikowano

Tak, EGROff dobrze zrobiony ;)

Jeżeli chcesz się troszku przyuczyć do modyfikacji wsadów, i zrobić pierwszy soft który będzie w miarę bezpieczny dla silnika, a da już jakiś odczuwalny przyrost,to polecam wczytać się w tę lekturę: https://sites.google.com/site/vagecumap/winols-map-changes-from-pd-130-bhp-to-pd-150-bhp

Tylko Boost map nie przekraczaj na razie 2450mbar ;)

ID nie musisz ruszać dla takich początków :)

To są dopiero początki, później zaczyna się prawdziwe wertowanie anglojęzycznych for w szukaniu podpowiedzi, bo na prawdę nikt nie da odpowiedzi na tacy, jak np zrobić 170KM z AVF/AWX ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dodatkowo dawki paliwa w najwyższym momencie ustawiłeś ponad 66mg a limiter przepływomierza nadal ustawiony na 60mg. Takze i tak tyle paliwa nie osiagniesz. Poczytaj także o AFR bo u Ciebie wychodzi za niski, nalepiej jakby oscylowało około 17, chyba że lubisz czarny dym za sobą :)
 Tak to chyba reszte juz Ci kolega Ra4al napisał, dużo do poprawy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Czy mogłbym i ja prosić o ocenę programu? Auto zakupione już z cziptuningiem. A4b7 2.0 tdi bpw. Z tego co mi wiadomo silnik ma wyłączony DPF i EGR i do tego korekta mocy.
Odczytane sprzętem Kess v2.
Mapę załączam w linku:

https://megawrzuta.pl/download/c933d7f69e0041fe49b3e4fce1a71970.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ile dales za te mapy >?? pytam z ciekawosci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.