Treść opublikowana przez gonzalez09
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Turbo zamawiane ze strony Garrett , mechanik zmieniał olej , praktycznie patrzyłem mu na ręce , za turbo płaciłem 2400 czy coś około tego
-
Sprzedam części z b6
Myślę że 80 zl plus przesyłka jak jest twoja cena ?
-
Sprzedam części z b6
Witam sprzedam parę części z b6 może ktoś potrzebuje a u mnie to leży i zbiera kurz , jedynie co to klimatronik jest z b7 , roleta 90 zł , blenda 80 zł ,licznik 120, radio 50 zł , ceny plus koszt wysyłki
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Czytałem od samego początku , jest to niemożliwe żeby to było turbo , kupiłem nową turbinę garreta , nie żadne regenerowane i dalej jest ten odgłos
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Witam wiem że już trochę lat minęło , ale może ktoś ma jakieś nowi info o tym chrobotaniu ?? Ktoś rozwiązał ten problem ??
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Nikt nie kupował od niego ?
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
allegro.pl ALLEGRO.PL Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego zamiennika ?
-
[ALL B6] Jakie felgi pod hamulce 320 mm???
Dzieki za odpowiedz,
-
[ALL B6] Jakie felgi pod hamulce 320 mm???
Dzieki wielkie za odpowiedz
-
[ALL B6] Jakie felgi pod hamulce 320 mm???
Mógłby ktoś doradzić ??
-
[ALL B6] Jakie felgi pod hamulce 320 mm???
W opisie ma ET 51 ale w rzeczywistości jest 56
-
[ALL B6] Jakie felgi pod hamulce 320 mm???
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Dzieki wielkie Dev , zaproponował byś coś czy wlać oryginał ?
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
?dzieki
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Dev Dałeś radę Spr po vin ??
-
Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
- Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?
Witam widziałem tutaj wiele pytań i wiele odpowiedzi i już sam nie wiem , jak dobrać olej do dyfra i skrzyni po numerze win ??? Jeden pisze ze ma 70/80 drugi ze 75/90, może ktoś wreszcie wyjaśnić który lepszy, afv 1.9 q 2002 rok , dzieki za odpowiedz- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev możesz napisać do mnie na priv , mam pytanie a nie mogę Ci wysłałac wiadomosci- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
I to są te zimmermany i ferodo ? A tak wg dzieki wielkie- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
I przewody w stalowym oplocie są we wszyskich b6 takie same ???- Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam jeszcze raz, miałby ktoś może dokładne rozmiary klocków i tarcz albo nr po których mój znajomy mógłby je zamówić, bo wpisuje w programie a4b6 1.9 to wyskakuje mu ze są tylko 288/ 245, a ja zmieniam wszystko na 320/288 , jeśli ktoś mógłby pomoc to byłbym wdzięczny- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzieki- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Aha jeśli mam być szczery to pierwszy raz słyszę o tych tarczach OZ , No ale jeśli je polecacie to ok dam się namówić- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czyli tarcze ferodo /textar , a klocki OZ, muszę coś więcej wiedzieć żeby taki komplet zamówić ?? Czy poprostu mówię gościowi w sklepie motoryzacyjnym tarcze 320 /288 i tylo ?? Pasowało by dobrego wsadzić przewody w oplocie No nie ??- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam przesiadam się na 320 / 288 wiem ze odpowiedzi jest multum , ale na chwile obecna jakie byście wpakowali tarcze i klocki ?? I trochę jeżdżę po autostradach , wiec żeby ich zaraz nie wygglo - Jaki olej w napędach i skrzyni biegów Audi A4 B6?